Ce film va place cel mai mult ?

DeletedUser

Guest
Wow!!! Piratii din caraibe 4? :eek: Inseamna ca ai fost in viitor si te-ai intors cumva in trecut. Altfel nu gasesc o explicatie rationala la faptul ca tu ai vazut a 4-a parte a filmului cat timp premierea este programata pe 11 mai la Cannes..

Asa-i scuzati greseala mea La piratii din Caraibe am uitat ca are premiera in mai , la fel si The fast and The furious 5 care apare in 29 luna curenta. Am uitat sa notez . Multumesc de atentionare.
 

DeletedUser

Guest
the fast and the furios 5 o sa fie un super film ...mam uitat la trailer de 10 ori pana acuma...deabia astept sa apara

un film de groaza super mai este si Scream 4 ...atentie are bulina cu 18 >:)
 

DeletedUser

Guest
the fast and the furios 5 o sa fie un super film ...mam uitat la trailer de 10 ori pana acuma...deabia astept sa apara

un film de groaza super mai este si Scream 4 ...atentie are bulina cu 18 >:)

A aparut deja, in 21 Aprilie, ei cel putin aici in Anglia, dar in Romania nush
 

DeletedUser3990

Guest
Seven Pounds , I Am Legend , Hitch , The Shawshank Redemption , Die Hard 1.2.3.4 , Public Enemies , The Tourist


mult prea multe ... toate sunt foarte bune , actori extraordinari
 

DeletedUser

Guest
imi plac toate filmele gen ratatouille,madagascar,etc si comediile :D
 

DeletedUser5250

Guest
Black Swan / Shutter Island / Requiem for a Dream . Mai sunt și altele , dar astea pot să mi le amintesc acuma .
 

DeletedUser2948

Guest
>Inchisoarea ingerilor - un film exceptional. Este unul din filmele la care ma pot uita de 100 de ori si tot nu ma satur de el. Daca mai punem la socoteala si ca este catalogat drept cel mai bun film facut...
>seria Terminator - primul si al 2-lea film sunt impecabile. Nici al 3-lea nu se lasa mai prejos.
>seria Piratii din Caraibe - probabil aceasta serie este si preferata mea. Johnny Depp il joaca ireprosabil pe Jack Sparrow, Geoffrey Rush da viata unui capitan siret, iar in ultima parte apare si Marcel Iures(poate l-ati observat) in rolul unui capitan din Consiliul Piratilor. Keith Richards isi joaca si el rolul extraordinar - chiar daca apare doar cateva minute.
>seria Star Wars - George Lucas a creat un fenomen cu aceasta serie. Fenomen ce nu o sa moara niciodata.
>seria Mumia - nu ii cine stie ce ca film, dar imi place actiunea din el.
>seria Nasul - DE-MEN-TIAL!!! - altceva nu poti spune.

In ultimul timp au inceput sa imi placa filmele cu Leo DiCaprio si Matt Damon. Deci reamintesc niste filme precum Inceputul, Shutter Island, Cartita, seria Bourne(Identitatea lui Bourne, Suprematia lui Bourne si Ultimatumul lui Bourne).

Altele:
>Cavalerul negru - Heath Ledger(RIP) joaca magistral rolul Joker-ului, dar nici C. Bale nu se lasa mai prejos interpretandu-l pe Batman.
>Leon - Jean Reno este actorul meu preferat(din afara SUA)...poate de aceea imi place acest film.
>Edward "Maini de foarfece" - rolul care l-a facut pe Depp superstar.

Ce vreau sa vad: Baieti buni(film vechi, dar care a deschis poarta filmelor de actiune cu mafie de dupa '90), Cartea lui Eli, Forrest Gump, Se7en si Turistul.:)
 

DeletedUser

Guest
Shutter island
Never let me go
Final detination(toate 4)
Inchisoarea ingerilor
Remember me
Buried
Brothers
127 hours
A nightmare on Elm Street
Chain Letter
Dear jhon
Atonement
Black Swan

:)
 

DeletedUser

Guest
13 hours
Pestera
Seriile Scary Movie
Seriile Spider-man
Filmele de animatie
 

DeletedUser

Guest
Avatar
forever ded
my name is dany
denis pericol public 1,2,3
tarzan
etc
 
Sus