cheia 3

  • Autor subiect DeletedUser17272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22931

Guest
Eu mi-am luat un cufar de otel si mi-a dat niste amarate de cizeme de lux...
 

DeletedUser

Guest
Pe Arizona sunt aventurier si am muncit aproape 3 luni, cam 2-3 ore pe zi la jefuitor pana sa-mi pice cheia 3; am avut 951 de puncte de munca; nu ma avut cont premium; nu am muncit cu vreun item din setul de sarbatori. Mai joc si pe alte lumi dar nu am clasa de caracter aventurier; pe celelalte am luat cheia cam in 2-3 saptamani maxim, parca. :) Sa inteleg ca bonusul care-l are aventurierul nu are nici un efect pentru gasirea cheii nr 3, ba din contra. :)
 

DeletedUser

Guest
Pe Arizona sunt aventurier si am muncit aproape 3 luni, cam 2-3 ore pe zi la jefuitor pana sa-mi pice cheia 3; am avut 951 de puncte de munca; nu ma avut cont premium; nu am muncit cu vreun item din setul de sarbatori. Mai joc si pe alte lumi dar nu am clasa de caracter aventurier; pe celelalte am luat cheia cam in 2-3 saptamani maxim, parca. :) Sa inteleg ca bonusul care-l are aventurierul nu are nici un efect pentru gasirea cheii nr 3, ba din contra. :)

Multe dintre efectele jocului sunt random, mie mi-a picat cheia 3 ca aventurier in prima ora de munca, si nu aveam mai mult de 780 pdm la jefuitor.
 

DeletedUser

Guest
pai am citit aici pe forum ca mai multi jucatori sau plans de acesta problema ca la clasa aventurier unde, teoretic, ar fi trebuie sa pice mai repede cheia nu s-a intamplat asa.
 

DeletedUser12909

Guest
pai am citit aici pe forum ca mai multi jucatori sau plans de acesta problema ca la clasa aventurier unde, teoretic, ar fi trebuie sa pice mai repede cheia nu s-a intamplat asa.

de ce sa pice mai repede la aventurieri? 10% la produse(produsul munci) si cu 10% mai mari sansele sa iti pice ceva
 

DeletedUser

Guest
Pai am 415 puncte de indemanare fara haine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19580

Guest
eu stiam ca iti poate pica cheia 3 din:cufar otel,la jefuitor si la negustor ambulant
 

DeletedUser

Guest
Drop iteme

Legat de noroc si dropul de iteme - mie la negusor ambullant mi-au picat 80% arme de duel.
Circa 20 de arme de duel vreo 2 haine si vreo 2 pantaloni. Si parca o singura curea.
E normal ? aceeasi pondere e si la voi ? si la jefuitor ?
 

DeletedUser

Guest
Legat de noroc si dropul de iteme - mie la negusor ambullant mi-au picat 80% arme de duel.
Circa 20 de arme de duel vreo 2 haine si vreo 2 pantaloni. Si parca o singura curea.
E normal ? aceeasi pondere e si la voi ? si la jefuitor ?

da, la fel si mie la jefuitor de morminte:roll:
 

DeletedUser15844

Guest
pe arizona am 876 puncte de munca la jefuitor si am si bonuspremium. m-am rugat de doua ori si tot nu am gasit cheia..sau vrun item rar. ce ar trebui sa fac sa-mi pice?
 

DeletedUser19885

Guest
pe arizona am 876 puncte de munca la jefuitor si am si bonuspremium. m-am rugat de doua ori si tot nu am gasit cheia..sau vrun item rar. ce ar trebui sa fac sa-mi pice?

4 luni cu full premium pana mi-a cazut cheia deci mai asteapta si tu putin ca nu iti pica din prima ora de lucru
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus