cheia 3

  • Autor subiect DeletedUser17272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
7 ore de munca si a picat :)
Am scazut de doua ori motivatia la 85, am bagat lemn dulce si la a 3-a runda cu motivatia 100, a picat in prima ora (94% motivatie).
Nu pot sa zic ca nu a fost cu noroc aici :) ..... Valoare la drop: 7600
 

DeletedUser

Guest
La Vinzare de arme indienilor incearca,aia e cea mai norocoasa munca:up:
 

DeletedUser14746

Guest
La Vinzare de arme indienilor incearca,aia e cea mai norocoasa munca:up:

ahahhhahahah...tu te auzi ce vorbesti?
Poate e ce-a mai norocoasa la tine!Dar la altii,nu!

Ce-a mai norocoasa munca din joc este Jefuitor de morminte(full dexteritate,full motrica) urmata apoi de Negustor ambulant(full carisma full comert)
 

DeletedUser13613

Guest
ahahhhahahah...tu te auzi ce vorbesti?
Poate e ce-a mai norocoasa la tine!Dar la altii,nu!

Ce-a mai norocoasa munca din joc este Jefuitor de morminte(full dexteritate,full motrica) urmata apoi de Negustor ambulant(full carisma full comert)

E invers...La Negustor ambulant ai sansa sa ridici valoarea de a cadea un item cel mai mult..locul 2 Jefuitor de morminte.Acum daca ne referim la cea mai norocoasa...e greu de spus...cum totul e random depinde de jucator.Unul gaseste in 10 ore x iteme altul y iteme desi lucreaza in acelasi loc, au acelasi lvl , clasa de caracter, haine
 

DeletedUser

Guest
Salut !
Am o problema .. Am level 82 sunt duelist si mam gandit sa fac pusca de aur , bine-nteles dupa ce am sa gasesc a 3 a cheie ... Am facut reskill complet si am full dexteritate (96 cu bonus) si full indemanare motrica (411 cu bonus)..
Iteme:Esarfa maro , Stetson de lux , Geaca de piele de lux , Curea verde cu cap de mort , Pantaloni militaresti de lux (nu am altii , si nu stiu care sunt cei mai buni...) , Mocasini si Racheta de artificii .
Am contul premium activat (+50% salariu) si am norocul la Jefuitor de morminte 2403-7209 si am +717 puncte de munca.. Eu am bagat toate indemanarile si toate atributele in dexteritate , indemanare motrica si acum nu mai am de unde sa mai pun ... Cand am inceput reskillul nu am crezut ca este vreo problema dar inevitabilul sa adeverit... Am sanse sa pic si asa?
Va rog frumos cine stie / poate sa ma ajute si pe mine.. :sad:
 

DeletedUser17201

Guest
Ca sa iti pice cheia iti trebuie noroc x-7500 sau 750PDM(sau 850 , nu mai stiu sigur)
 

DeletedUser

Guest
Salut !
Am o problema .. Am level 82 sunt duelist si mam gandit sa fac pusca de aur , ......

Trebuie sa ai valoarea de drop la 7500 macar (in caz de bonus salariu)
Pantalonii cei mai buni in cazul tau sunt: pantaloni de panza de lux. (+44pdm)
Este posibil sa ajungi la valoarea dorita daca pui pantalonii astia plus, racheta de artificii/punga cu bile, coasa mortii, pusca lui Granmont.
 

DeletedUser14746

Guest
Ca sa fie clar pentru toata lumea:
Cheia pica la jefuitor de morminte(mai repede ca la negustor ambulant) si pica daca ai 7500 noroc sau daca ai 700+ pdm(mie mi-a picat la 730 si ceva puncte)

prin urmare:noroc la cautat!
 

DeletedUser

Guest
ce prostiieee:)) nici nu comentez,dar trebuie ca sa nu primesc avertizare:)

e clar ca IN plus

intrebare asemanatoare:

Domnule am o intrebare,sa ies la 17:30 de in casa sau sa fiu deja la antrenament:
 

DeletedUser18289

Guest
am facut reskil pe motrica am peste 1050pdm ..noroc peste 7800 cu 3 iteme din setul de sarbatori,am peste 150 de ore date la jefuitor,motivatia mereu peste 84%,misiunile de la orasul fantoma terminate si totusi nu am gasit cheia!Oare de ce ?
 

lord ion

West Marshal
am facut reskil pe motrica am peste 1050pdm ..noroc peste 7800 cu 3 iteme din setul de sarbatori,am peste 150 de ore date la jefuitor,motivatia mereu peste 84%,misiunile de la orasul fantoma terminate si totusi nu am gasit cheia!Oare de ce ?

nu ai avut noroc!
persevereaza, si nu munci cu motivatia mai mica de 89% (daca numa insel)
 

DeletedUser

Guest
Salut

am 738 pdm sunt full comert pot gasi cheia 3???
lucrez ca negustor ce sansa de reusita am sa gasesc cheia 3??:shoot:
 

DeletedUser4674

Guest
cheia se poate gasi de mai multe ori? ---rezolvat
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus