Concurs dublu!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser200

Guest
Mesai de la extraterestii..... Nu il poti ataca pe geronimo ca el este administrator de joc,,,,,
 

DeletedUser200

Guest
Da acum merge duelul il pot da,,,, dar o mica intrebare as avea si eu , pe salonul orasului lui Geronimo imi spune ca este duel imposibil dar totusi fiind geronimo admin cu concurs in spate pot da duelul, acum intreb eu ce experienta iau eu pe geronimo daca este sa-l fac in duel
 

DeletedUser14746

Guest
pe hawai adminul nu are nimic echipat!
Concursul a inceput la ora 10:00 nu?
Pot incepe sa dau duel pe el ?

ps:iar legat de titlu "duelisti si soldati" , sunt aventurier cu build de duel,presupun ca pot da duel nu? :))

bafta!!
 

DeletedUser25776

Guest
buna ziuaaaa

admine mancatear tata nu te pot duela dc? fa ceva ca vreu sa te lesin :D
 

DeletedUser19531

Guest
pe hawai adminul nu are nimic echipat!
Concursul a inceput la ora 10:00 nu?
Pot incepe sa dau duel pe el ?

ps:iar legat de titlu "duelisti si soldati" , sunt aventurier cu build de duel,presupun ca pot da duel nu? :))

bafta!!

Da, da si da:)
 

DeletedUser24094

Guest
Ok, am intrebat daca am voie duel dupa duel, si mi s-a raspuns ca pot da maxim 10 dueluri pe perioada concursului, nu s-a specificat ca nu am voie duel dupa duel, si acum am primit telegrama de la Geronimo ca am voie la 1 duel pe ora, deci cum e?
 

DeletedUser14746

Guest
Ok, am intrebat daca am voie duel dupa duel, si mi s-a raspuns ca pot da maxim 10 dueluri pe perioada concursului, nu s-a specificat ca nu am voie duel dupa duel, si acum am primit telegrama de la Geronimo ca am voie la 1 duel pe ora, deci cum e?

poti da 1 duel / ora la fel ca pe orice jucator ... DAR numai 10 dueluri pe perioada concursului!
Daca dai duelurile consecutiv,s-ar veni 10 ore de duel cu geronimo ;)
 

DeletedUser200

Guest
In cazul in care prin absurd vorbim, reusim sa castigam duelul cu faimosul Geronimo cum aflam daca am reusit sa dam cele mai bune daune , va intra inimile automat sau cum?
 

DeletedUser25776

Guest
buongiorno-buna ziua :D

ziceti si mie dc nu pot duela geronimo? imi zice duel imposibil si la alti le merge cum asa? faceti ceva ms
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus