Concurs dublu!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25776

Guest
buna ziuaaaa

ups admine ms am uitat de lesinu de ieri imi pare rau o zi buna
 

DeletedUser

Guest
pentru un raport cu noroc mare nu e nevoie sa ai lvl 150. pentru ca munca la care obtii cel mai valoros raport este Lucreaza ca negustor ambulant.

Un item de 5-8k si 2-3 retete e tot ce ai nevoie. reteta e produs..ambulantul iti da sansa sa gasesti produse random... iar munca cu aura iti mareste sansa. bafta
 

DeletedUser14746

Guest
din cate observ se pot da mai multe dueluri in aceeasi ora,cum s-ar veni...dueluri consecutive unu dupa altul ... e ok,se poate da?daca dispunem de utilizabile? :D
 

DeletedUser

Guest
In regulament scrie clar. 10 pe durata concursului. dai 10 intr-o ora si stii ca ai scapat de o grija :roll: Si de premii
 

DeletedUser20832

Guest
poate cineva sa-mi explice de ce adminul are 278 Mobilitate (in set doc)
 

DeletedUser5231

Guest
Dar de ce sunteţi atât de zgârciti cu premiile?1000 inimi o_O
 

DeletedUser2041

Guest
de ce nu ati mentionat asta in regulament?
Si dc sunteti atacabili continuu in aceeasi ora? :|
Imediat o sa ne trezim cu banuri o gramada de jucatori ...

Nu va baneaza nimeni. Optiunea care permite atacarea de oricine a adminului scoate si limita de 1 h pentru jucatorii normali. Am adaugat si in anunt lucrul asta.
 

DeletedUser20819

Guest
pentru un raport cu noroc mare nu e nevoie sa ai lvl 150. pentru ca munca la care obtii cel mai valoros raport este Lucreaza ca negustor ambulant.

Un item de 5-8k si 2-3 retete e tot ce ai nevoie. reteta e produs..ambulantul iti da sansa sa gasesti produse random... iar munca cu aura iti mareste sansa. bafta

Te inseli.
Tin sa mentionez ca la oficiu de comert poti avea noroc peste 10k
 

DeletedUser22832

Guest
daca sunt axat pe fort cum as putea participa la acest concurs?
Tintire/Ferire/Impuscare/Vigoare/Reflex/Rezistenta/Tactica/Aspect nu , noroc mare la munci nu ... logic !!!
Faceti ceva pentru toata lumea nu doar pentru cei axati pe duel/munci cu noroc mare
Cum as putea eu sa trimit un raport cu ceva bun cand eu am maxim 5k noroc pentru ca am majoritatea punctelor pe viata ???
 

DeletedUser14746

Guest
daca sunt axat pe fort cum as putea participa la acest concurs?
Tintire/Ferire/Impuscare/Vigoare/Reflex/Rezistenta/Tactica/Aspect nu , noroc mare la munci nu ... logic !!!
Faceti ceva pentru toata lumea nu doar pentru cei axati pe duel/munci cu noroc mare
Cum as putea eu sa trimit un raport cu ceva bun cand eu am maxim 5k noroc pentru ca am majoritatea punctelor pe viata ???

asteapta un nou concurs care probabil o sa fie doar pentru fortisti(speculez si eu :D )
sa zicem:cele mai multe ferite,cele mai multe daune...etc. ...

timpul le rezolva pe toate! ;)
 

DeletedUser

Guest
Nu ai cum sa impaci pe toata lumea. Dar eu unul nu mi-as face nici un fel de probleme avand in vedere recompensa. Nu inteleg de ce va suparati asa! Mai bine munciti trei ore si aveti 1200 de inimi. mai multe daca duelezi un admin unde ai sansa sa fii si lesinat.

P.S. Si cum altfel sa ajunga si Geronimo mai repede la lvl 150. :) Vreau si eu 1000 de inimi pentru ca mi-am dat seama pentru ce e concursul :P
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25019

Guest
Am si eu o intrebare..
Am un raport cu un noroc de 9000 $ la 15 sec astazi la ora 14:00 ..si acum este 16:24 deci am trecut in alt ''palier''
Mesajul il trimit la Geronimo dar la titlu ce palier pun P1 sau P2 ca la 2 era alt palier...:hmf:
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare..
Am un raport cu un noroc de 9000 $ la 15 sec astazi la ora 14:00 ..si acum este 16:24 deci am trecut in alt ''palier''
Mesajul il trimit la Geronimo dar la titlu ce palier pun P1 sau P2 ca la 2 era alt palier...:hmf:

dupa cum am citit in regulament eu zic sa-l treci la p2. e ora muncii nu ora cand trimiti raportul la admin.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus