Concurs dublu!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2041

Guest
Cine vrea sa participe la unul dintre concursuri este liber, cine nu nu. Daca nu sunteti multumiti de premii si doriti sa munciti sunteti la fel de liberi.
De ce as oferi premii mai mari, cand vad ca interesul este scazut mereu.
Pe urma sa nu va mai aud de ce nu se organizeaza concursuri. Pentru toata munca depusa personal, eu unu primesc doar critici.
La un concurs trebuie sa participi in primul rand de placere, nu pentru premii colosale.


In viitor cand lucrurile vor fi pregatite se vor organiza si concursuri la fortul central. Momentan nu avem posibilitatea de a face nimic pentru fortisti.
 

DeletedUser15899

Guest
Palierul se refera la ora la care primim raportul sau la ora la care trimitem mesajul?
 

DeletedUser15899

Guest
1.Da ce???
2.Se pot trimite mai multe rapoarte de munca sau doar unul?
 

DeletedUser5231

Guest
Dar nu v-ati gandit ca poate din cauza premilor mici nu este interesul asa de mare?
 

DeletedUser2041

Guest
Dar nu v-ati gandit ca poate din cauza premilor mici nu este interesul asa de mare?

Te-ai gandit vreodata ca nu putem acorda premii mari pentru 20-30 din 100 de locuri, inscrisi la un turneu de dueluri?
Sa vedem interesul mai intai si apoi vor creste si premiile.
Am spus si in urma, in primul rand participarea la un concurs trebuie facuta de placere, ca o provocare si dupa pentru premii.
 

DeletedUser19531

Guest
Te-ai gandit vreodata ca nu putem acorda premii mari pentru 20-30 din 100 de locuri, inscrisi la un turneu de dueluri?
Sa vedem interesul mai intai si apoi vor creste si premiile.
Am spus si in urma, in primul rand participarea la un concurs trebuie facuta de placere, ca o provocare si dupa pentru premii.

Iar gandesti minoritar??? Majoritatea decide, pana acuma au fost premii de nimica, sau aproape de nimica, dar incercati pentru prima data sa oferiti premii care sa reprezinte ceva, premii care sa merite investirea timpului nostru. Oferiti un concurs care sa ofere un premiu colosal si daca vedeti ca nu sunti participanti, atunci inseamna ca aveti dreptate.
 

DeletedUser2041

Guest
Iar gandesti minoritar??? Majoritatea decide, pana acuma au fost premii de nimica, sau aproape de nimica, dar incercati pentru prima data sa oferiti premii care sa reprezinte ceva, premii care sa merite investirea timpului nostru. Oferiti un concurs care sa ofere un premiu colosal si daca vedeti ca nu sunti participanti, atunci inseamna ca aveti dreptate.

Lipsa de interes nu merita timpul inventit, nu premiile. Echipa de administrare nu este formata din masini automate.
Pentru tine probabil un turneu de dueluri este un anunt si atat, in rest merge singur condus de roboti.
 

DeletedUser5231

Guest
Nu cerem 20 premii,ci la fel..2,3 premii pe un server de 5k-10k persoane.Un premiu considerabil,sa fie substantial.De exemplu,daca se ofereau 20k inimi pentru lesinarea adminului,se straduia mult mai multa lume sa-l lesine.Asa pot sa dea 3h de munca si ala a fost premiul.
 

DeletedUser2041

Guest
Nu cerem 20 premii,ci la fel..2,3 premii pe un server de 5k-10k persoane.Un premiu considerabil,sa fie substantial.De exemplu,daca se ofereau 20k inimi pentru lesinarea adminului,se straduia mult mai multa lume sa-l lesine.Asa pot sa dea 3h de munca si ala a fost premiul.

Un premiu la concurs trebuie sa respecte anumite reguli. Nu poti dezechilibra jocul oferind premii colosale la joc.

Ziceti nu merita timpul investit, voi dati o comanda de duel, altii pierd zile pentru a organiza un concurs. Dar na, nu ii poti multumi pe toti - pentru unii porcul zboara.
 

DeletedUser20832

Guest
Un premiu la concurs trebuie sa respecte anumite reguli. Nu poti dezechilibra jocul oferind premii colosale la joc.

Ziceti nu merita timpul investit, voi dati o comanda de duel, altii pierd zile pentru a organiza un concurs. Dar na, nu ii poti multumi pe toti - pentru unii porcul zboara.

referitor la premii baietii au dreptate, nu poti interesa jucatorii cu asa premii
eu mai mult atac adminul pentru xp :) daca nu dadea xp pentru ce sa-l mai atac
nu poti motiva pe cineva cind nu ai cu ce, pe tema data se poate mult de vorbit ...

eu va spun bravo pentru efort, dar intrebarea mea este alta
de ce adminu are 278 mobilitate(in set doc) mi se pare ca nui cinstit
 

DeletedUser14746

Guest
referitor la premii baietii au dreptate, nu poti interesa jucatorii cu asa premii
eu mai mult atac adminul pentru xp :) daca nu dadea xp pentru ce sa-l mai atac
nu poti motiva pe cineva cind nu ai cu ce, pe tema data se poate mult de vorbit ...

eu va spun bravo pentru efort, dar intrebarea mea este alta
de ce adminu are 278 mobilitate(in set doc) mi se pare ca nui cinstit

ce ti se pare asa necisntit mobilitatea cu setul doc?
In primul rand isi face ce build doreste!
In al doilea rand poarta ce set doreste!
In al 3-lea rand nu vad "legatura" aia super stransa intre doc si dexteritate...cine a zis ca doc merge doar cu dexteritate?

hmmm ... ori nu ai fost niciodata pe duel...ori tu stii ca duelul inseamna doar dexteritate :D


app,geronimooo!! :)) nu te pot ataca pe hawaii ca cica esti administratorul jocului :))
ieri a mers,azi nu mai merge :O
 

DeletedUser2041

Guest
ce ti se pare asa necisntit mobilitatea cu setul doc?
In primul rand isi face ce build doreste!
In al doilea rand poarta ce set doreste!
In al 3-lea rand nu vad "legatura" aia super stransa intre doc si dexteritate...cine a zis ca doc merge doar cu dexteritate?

hmmm ... ori nu ai fost niciodata pe duel...ori tu stii ca duelul inseamna doar dexteritate :D


app,geronimooo!! :)) nu te pot ataca pe hawaii ca cica esti administratorul jocului :))
ieri a mers,azi nu mai merge :O

Scrie in anunt 10-22 in fiecare zi.
 

DeletedUser18156

Guest
Cum aflu in ce sector este geronimo?
Si este online pe toate lumile ?
:confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus