Construire fortist!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1708

Guest
Am si eu o intrebare....
Daca sunt axat numai pe conducere, nu am nimic pe tintire, ferire, ascundere sau perseverenta, am sanse sa scot ceva experienta la o batalie pentru fort? sau conducerea nu face mare lucru daca este singura:-?

astept un raspuns clar de la cineva care a testat asta....nu aburerile vanatorilor de posturi.
multumesc mult:)
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare....
Daca sunt axat numai pe conducere, nu am nimic pe tintire, ferire, ascundere sau perseverenta, am sanse sa scot ceva experienta la o batalie pentru fort? sau conducerea nu face mare lucru daca este singura:-?

astept un raspuns clar de la cineva care a testat asta....nu aburerile vanatorilor de posturi.
multumesc mult:)

Ce spui tu e similar cu a avea la duel multe puncte pe impuscare, de ex, si mai nimic pe tintire sau ferire..deci ar cam trebui sa ai din toate, daca vrei sa fii eficient intr-o batalie
 

DeletedUser

Guest
pai e cam naspa ca ratezi mult de tot dar si atunci cand nimeresti cu 430 dmg
 

DeletedUser2602

Guest
magazin

la ajutor zice ca putem construi si magazin care are obiecte unice?
ma poate lamuri cineva
inca nu sa implementat sau este deja?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Salutare,
Am tot cautat pe forum dar nu am gasit raspuns la urmatoarea intrebare; skilurile vigoare si impuscare au valoare in lupta pentru fort? Skilul vigoare e valabil daca ai doar arbaleta ( presupunand ca arbaleta =arma alba), respectiv skilul impuscare e valabil doar pt pusca,flinta,etc ?
 

DeletedUser2097

Guest
Salutare,
Am tot cautat pe forum dar nu am gasit raspuns la urmatoarea intrebare; skilurile vigoare si impuscare au valoare in lupta pentru fort? Skilul vigoare e valabil daca ai doar arbaleta ( presupunand ca arbaleta =arma alba), respectiv skilul impuscare e valabil doar pt pusca,flinta,etc ?

http://ro1.the-west.ro/help.php?article=shooting
Citeste aici.Vigoarea & impuscarea nu au nici o treaba cu forturile.
 

DeletedUser

Guest
Salutare,
Am tot cautat pe forum dar nu am gasit raspuns la urmatoarea intrebare; skilurile vigoare si impuscare au valoare in lupta pentru fort? Skilul vigoare e valabil daca ai doar arbaleta ( presupunand ca arbaleta =arma alba), respectiv skilul impuscare e valabil doar pt pusca,flinta,etc ?


cu arbaleta tragi de la distanta deci este arma de foc
 

DeletedUser

Guest
unde pun obiectele

sall!!
unde depozitez obiectele necesare pt fort??
adica unde intru ??<3W<3W
:D
 

DeletedUser

Guest
Nu sunt arme de foc si arme albe,vigoarea si impuscarea nu au niciun rol doar tintirea,ferirea,ascunderea,conducerea si punctele de viata!

ai dreptate doar partial
ca aparator al fortului trebuie sa folosesti haine/arme bazate pe conducere,ferire si ascundere
ca atacator al fortului trebuie sa folosesti haine/arme bazate pe conducere,tintire si perseverenta
celelalte indemanari nu te ajuta cu absolut nimic
P.S. si cat mai multe puncte de viata si o "arma de batalie" cat mai performanta
 

DeletedUser

Guest
Particip momentan la o batalie pentru fort, cand dai pe omul ala Hai la arme se incarca un pic si imi apare asta:
Iniţiază conectarea la server...
Flash a raportat o eroare: "Security error: Error #2048". Posibil ca aceasta să se remedieze dacă reîncarci pagina.

Am incercat si cu opera, si cu explorer si cu si mozila si tot asa apare, imi zice cineva ce sa fac?
 

DeletedUser

Guest
cauza: e de la joc
solutia:reincarca pagina

_________________
4hwbhs.jpg
 

DeletedUser

Guest
ce imi recomandati pt o batalie in fort(pt. aparare):
stetson negru + magar +tequilla( 12 conducere + 14 puncte de viata)
stetson maro + magar +tequilla( 12 ferire + 16 puncte de viata)
acoperamant de cap din pene + mustang( 2 ferire + 14 conducere + 10 ascundere)
multumesc anticipat
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus