Construire fortist

DeletedUser14746

Guest
la ce este buna conducerea la fort? nu prea are niciun sens:oh:

daca nu are conducere,ce sens are aspectul si tactica(cum ai spus tu)
Aspectul si tactica sunt pentru duelisti!
Conducerea e pentru fortist si ajuta la deplasarea pe harta,mai exact,daca ai conducere mai mare ca si X si ati pus amandoi tinta in acelasi loc,te pune pe tine in locul respectiv!Mai exact,ajuta la viteza de deplasare pe harta FORTULUI(sa nu se inteleaga altceva)
 

DeletedUser

Guest
daca nu are conducere,ce sens are aspectul si tactica(cum ai spus tu)
Aspectul si tactica sunt pentru duelisti!
Conducerea e pentru fortist si ajuta la deplasarea pe harta,mai exact,daca ai conducere mai mare ca si X si ati pus amandoi tinta in acelasi loc,te pune pe tine in locul respectiv!Mai exact,ajuta la viteza de deplasare pe harta FORTULUI(sa nu se inteleaga altceva)

aha...... oricum fortistul... este cu ceva mai slab decat duelistul :shoot:

la lv mare cu fort faci cam 5k exp si cu duelistu poti facepeste 20k exp daca ai motivatie si energie:ras:
 

DeletedUser

Guest
dark oare pusca de elefanti pentru fort sti uh cade in cufere cu 500 pepite? :sad::sad:
 

DeletedUser

Guest
E cea mai buna din toate felurile de curele , indiferent pe ce este axat... duel , fort etc.
 

DeletedUser

Guest
E cea mai buna din toate felurile de curele , indiferent pe ce este axat... duel , fort etc.

da dar si cea mai rara curea cred ca trebuie sa spargi cam 20 cufere premium dealea cu pepite ca sa obtii o cuera inno... si oricum sunt doar cateva zeci pe o lume:shoot:
 

DeletedUser10200

Guest
by sexy

având deja experiență - propun un caracter în felul următor :

ABILITAȚI:
80% - Putere
20% - Carismă

ÎNDEMÂNĂRI:
20% - ferire
5% - țintire
75% - viață

... și setul de aur ...
 

DeletedUser

Guest
Salut am nivel 83 pe lumea Delawer clasa aventurier si as vrea sa fac reskill pt fort(Ps: sunt axat in prezent pe Carisma si Comert) ce buil mi-ati putea recomanda? as dori sa fie unu echilibrat si pt aparare dar si pt atac
\
\
\
MultumesC !!!
 

DeletedUser

Guest
având deja experiență - propun un caracter în felul următor :

ABILITAȚI:
80% - Putere
20% - Carismă

ÎNDEMÂNĂRI:
20% - ferire
5% - țintire
75% - viață

... și setul de aur ...

asta numesti tu build de fortist ? 5% tintire aia e degeaba. 0 ascundere ? eu zic ca e slab :)
 
Sus