Discutii Calendar Luteran + Misiuni noi de craciun

  • Autor subiect DeletedUser593
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
chiar daca s-a terminat tombola, itemele din seturile noi se mai pot gasi in alte modalitati?
Adica la munci cu noroc sau in cufere?
 

DeletedUser13011

Guest
In cursul zilei de maine. Eventul a trecut, topicul se poate inchide.

De sa se se inchida topicul??Nu are nicio legatura cu eventul;" Discutii Calendar Luteran + Misiuni noi de craciun " poate vrem sa discutam in continuare despre calendarul luteran:shoot:
 

DeletedUser593

Guest
De sa se se inchida topicul??Nu are nicio legatura cu eventul;" Discutii Calendar Luteran + Misiuni noi de craciun " poate vrem sa discutam in continuare despre calendarul luteran:shoot:

Pentru ca eu am facut topicul si imi apartine acest drept :d
Daca il tinem deschis o sa vorbiti de craciun si in timpul pastelui :hmf:
 

DeletedUser23483

Guest
punctele de prietenie adunate pe parcursul tombolei cand se contorizeaza?
 

DeletedUser19531

Guest
Am auzit ca pe lumea 6 nu se ofera premiile castigate la tombola, din ce cauza nu se dau???
 

DeletedUser23483

Guest
Pe lumea 16 s-au dat deja punctele de prietenie restante.Cand primim si pe celelalte lumi?gen lumea 1,in special de aia ma intereseaza.
 

DeletedUser10850

Guest
Nici pe dorado nu sau dat...ne miscam mai cu talent sau??
 

DeletedUser23483

Guest
Raspundem si noi la intrebari sau ne facem ca ninge afara?
 

sorin555

Greenhorn
nu s-au dat premiile corect

Din cate stiu eu, pe lumea 6, suntem 3 care avem acelasi numar de realizari, iar premiul sa dat numai la un singur jucator, noi am scris pe forumul The-West.net, acum asteptam un raspuns de la Da Twista, manager la The-West.net, care a promis ca ne ajuta, si daca noi avem dreptate sa vedem atunci ce vor zice adminii nostri ca au abuzat de pozitiile lor si nu ne-au dat premiile la toti cei trei care suntem la egalitate de realizari pe lumea 6
 

DeletedUser593

Guest
Din cate stiu eu, pe lumea 6, suntem 3 care avem acelasi numar de realizari, iar premiul sa dat numai la un singur jucator, noi am scris pe forumul The-West.net, acum asteptam un raspuns de la Da Twista, manager la The-West.net, care a promis ca ne ajuta, si daca noi avem dreptate sa vedem atunci ce vor zice adminii nostri ca au abuzat de pozitiile lor si nu ne-au dat premiile la toti cei trei care suntem la egalitate de realizari pe lumea 6

Stai ca nu m-am prins, ce treaba are Da Twista cu versiunea romana?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus