Discutii Calendar Luteran + Misiuni noi de craciun

  • Autor subiect DeletedUser593
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2041

Guest
Iulian intai a aparut 2 zile apoi 3 zile ramase. Am vazut bine nu aveam vederea tulbure.

Corect este cu "3 zile ramase" daca se continua pe vechea numaratoare insemna ca tombola se termina pe data de 6 la ora 00:00.
In momentul de fata cu numaratoarea corecta tombola se termina pe data de 6 la ora 23:59.

Vedeti postarea mea din pagina 57 ( ultima ) si raspunsul din pagina 58.

Ar trebui sa recunoasca si ei ca a fost o eroare.

Adminilor va rog sa nu va suparati si nu ne mai considerati copii de scoala generala sau cel mult liceu.

Multumesc frumos :):)

Termenul a fost si ramane 6 ora 23.59.
 

DeletedUser6315

Guest
Intrebare scurta (relativ): cei care castiga la numar de runde, vor primii cod bonus pentru fiecare dintre 3 seturi, un cod pentru toate 3 sau primesc direct in inventar cele 3 seturi ?
 

DeletedUser6315

Guest
hmm, preferam coduri bonus, sa folosesc pe alta lume :|

EDIT: tot cred ca vor primii cod bonus ... sau... SPER !
 

DeletedUser593

Guest
hmm, preferam coduri bonus, sa folosesc pe alta lume :|

EDIT: tot cred ca vor primii cod bonus ... sau... SPER !

Chiar de aia nu se dau coduri bonus... Oricum, cred ca e imposibil sa fii fruntaș la tombola si sa nu ai deja toate seturile complete.
 

DeletedUser6315

Guest
adica sunt inutile oricum seturile pentru lumea pe care castigi la runde, nu prea inteleg ideea :)
 

DeletedUser

Guest
azi ceva noroc..fara pepite cizmele lui Natty Bumppos(categoria rar)
a 13-a incercare e cu noroc!!
 

DeletedUser11724

Guest
Mie tot mi se pare o idee idioata cea de a da premiu celor care joaca de cele mai multe ori. Adica nui indeajuns ca au toate seturile de n ori. Lasa le mai dam Inca odata sa facem in ciuda celorlalti. Foarte frumos;)
 

DeletedUser10117

Guest
Mie tot mi se pare o idee idioata cea de a da premiu celor care joaca de cele mai multe ori. Adica nui indeajuns ca au toate seturile de n ori. Lasa le mai dam Inca odata sa facem in ciuda celorlalti. Foarte frumos;)

Poate cei cu pepite au dat 800 de pepite pt cadouri foarte rare si nu au facut asa multe runde,poate cei cu multe runde le-au picat plicul cu 1000 OUP si au jucat doar la primul cadou unde iti cere doar OUP,poate unii avea OUP adunate si au participat la runda unde poti sa dai numai OUP

Nu ai de unde sa sti
 

DeletedUser12588

Guest
Stiu ca scrie in anunt :) Dar nu se spune in ce forma se primesc pachetele ! Cod bonus (care poate fi folosit pe orice lume) sau direct in inventar ?

La finalul evenimentului, jucătorul cu cele mai multe jocuri, de pe fiecare lume, va primi toate cele 3 seturi de iteme noi în mod gratuit ca recompensă

se intelege acuma la ce se refera ;)
 

DeletedUser6315

Guest
de ce te bagi in seama daca nu citesti cu atentie ce scriu eu...? sau daca nu ai nici macar o idee ce inseamna cod bonus :D

EDIT (ca sa luminez pe necunoscatori): la concursurile organizate (destul de rar, e drept .. sic!) premiile (in obiecte) au fost date prin COD bonus (gasiti undeva la Setari, in joc, locul unde se baga acel cod!) si pot fi utilizate pe orice lume joci (chiar daca ai castigat pe ro2 de exemplu, poti utiliza codul sa primesti premiul pe alta lume)

Acuma e clar, la ce ma refer ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12588

Guest
de ce te bagi in seama daca nu citesti cu atentie ce scriu eu...? sau daca nu ai nici macar o idee ce inseamna cod bonus :D

EDIT (ca sa luminez pe necunoscatori): la concursurile organizate (destul de rar, e drept .. sic!) premiile (in obiecte) au fost date prin COD bonus (gasiti undeva la Setari, in joc, locul unde se baga acel cod!) si pot fi utilizate pe orice lume joci (chiar daca ai castigat pe ro2 de exemplu, poti utiliza codul sa primesti premiul pe alta lume)

Acuma e clar, la ce ma refer ?

tu nu intelegi ca pe lumea respectiva unde esti primul la runde primesti seturile si nu le primesti sub forma de cod ca sa nu le bagi pe alt cont :hmf: sti dc ar fi corect fara cod ? sunt multi care au cont pe lumile noi georgia,hawai si acolo nu au nicio sansa sa primeasca seturile ca deja se stie cine va avea cele mai multe runde :)) iar atunci aceia fiind nervosi fac conturi de level 3-4 pe lumile vechi si unde vad ei ca sunt putine runde participa si ei mai intens ca sa castige seturile si apoi sa le bage datorita codului pe lumile noi,dar nu te teme nu veti avea noroc cei care vati gandit la asa ceva :roll: mai aveti o sansa daca le vindeti si faceti si facei schimb de obiecte sau de iteme intre lumi :whistle:
 

DeletedUser6315

Guest
tu nu intelegi ca pe lumea respectiva unde esti primul la runde primesti seturile si nu le primesti sub forma de cod ca sa nu le bagi pe alt cont :hmf: sti dc ar fi corect fara cod ? sunt multi care au cont pe lumile noi georgia,hawai si acolo nu au nicio sansa sa primeasca seturile ca deja se stie cine va avea cele mai multe runde :)) iar atunci aceia fiind nervosi fac conturi de level 3-4 pe lumile vechi si unde vad ei ca sunt putine runde participa si ei mai intens ca sa castige seturile si apoi sa le bage datorita codului pe lumile noi,dar nu te teme nu veti avea noroc cei care vati gandit la asa ceva :roll: mai aveti o sansa daca le vindeti si faceti si facei schimb de obiecte sau de iteme intre lumi :whistle:

inca odata zic, de ce te bagi in seama daca nu e treaba ta sa imi raspunzi la intrebare

nu ma intereseaza ce vrei tu sa debitezi...doar cineva in masura sa dea un raspun demn de incredere... nu este nicaieri precizat sub ce forma se vor da si de asta intreb... speculatiile sunt inutile !
 

DeletedUser12588

Guest
inca odata zic, de ce te bagi in seama daca nu e treaba ta sa imi raspunzi la intrebare

nu ma intereseaza ce vrei tu sa debitezi...doar cineva in masura sa dea un raspun demn de incredere... nu este nicaieri precizat sub ce forma se vor da si de asta intreb... speculatiile sunt inutile !
spun doar adevarul ! :up: imi dau cu parerea :indian: nu are rost sa mai intrebi deja sa raspuns la intrebare si nu mai are rost sa faci spam aici :nu:
 

DeletedUser11724

Guest
Poate cei cu pepite au dat 800 de pepite pt cadouri foarte rare si nu au facut asa multe runde,poate cei cu multe runde le-au picat plicul cu 1000 OUP si au jucat doar la primul cadou unde iti cere doar OUP,poate unii avea OUP adunate si au participat la runda unde poti sa dai numai OUP

Nu ai de unde sa sti

Hai las-o naibi ca din 1000 de incercari cat are nus care pe hawaii e imposibil sa nu aiba toate seturile de macar 3 ori fiecare . Nu-mi spine mie povesti ca eu nu vorbesc din auzite.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus