Discutii Calendar Luteran + Misiuni noi de craciun

  • Autor subiect DeletedUser593
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10850

Guest
Mai e putin si se termina tombola, dar stiti ce nu mi se pare deloc corect? Faptul ca cei care au cele mai multe runde primesc toate seturile, dar cei care au stricat cele mai multe pepite? Poate sunt persoane care au dat doar la runde cu 800 sau 150, nu au adunat multe runde dar au bagat multi bani in tombola si ar trebui si ei recompensati, parerea mea. Pai ganditiva ca au fost jucatori care au avut 2000 oup-uri, au mai bagat 2000 de pepite si hop au facut 200 de runde, in schimb cei care au dat 2-3 runde cu 800 de pepite deja au bagat mai mult in tombola si merita si ei ceva, corect?
 

DeletedUser2041

Guest
Mai e putin si se termina tombola, dar stiti ce nu mi se pare deloc corect? Faptul ca cei care au cele mai multe runde primesc toate seturile, dar cei care au stricat cele mai multe pepite? Poate sunt persoane care au dat doar la runde cu 800 sau 150, nu au adunat multe runde dar au bagat multi bani in tombola si ar trebui si ei recompensati, parerea mea. Pai ganditiva ca au fost jucatori care au avut 2000 oup-uri, au mai bagat 2000 de pepite si hop au facut 200 de runde, in schimb cei care au dat 2-3 runde cu 800 de pepite deja au bagat mai mult in tombola si merita si ei ceva, corect?

Acest lucru a fost anuntat de la incepul loteriei, nu s-a anuntat acum.
In plus este decizia dezvoltatorilor nu a noastra.
 

DeletedUser12588

Guest
Mai e putin si se termina tombola, dar stiti ce nu mi se pare deloc corect? Faptul ca cei care au cele mai multe runde primesc toate seturile, dar cei care au stricat cele mai multe pepite? Poate sunt persoane care au dat doar la runde cu 800 sau 150, nu au adunat multe runde dar au bagat multi bani in tombola si ar trebui si ei recompensati, parerea mea. Pai ganditiva ca au fost jucatori care au avut 2000 oup-uri, au mai bagat 2000 de pepite si hop au facut 200 de runde, in schimb cei care au dat 2-3 runde cu 800 de pepite deja au bagat mai mult in tombola si merita si ei ceva, corect?

De ce sa fie recompensati si aceia ? :hmf: vrei sa aibe jum de server seturile noi complete ? cu cat sunt mai putine persoane care detin aceste seturi cu atat devine mai interesant :D
 

DeletedUser10850

Guest
Iulian eu doar mi-am spus parerea, nu am acuzat pe nimeni, stiu ca nu e decizia voastra dar asa mi se pare corect.

Spectrul, primii 2 jucatori de pe o lume sunt departe de a fi jumatate de server nu crezi?
 

DeletedUser12588

Guest
Iulian eu doar mi-am spus parerea, nu am acuzat pe nimeni, stiu ca nu e decizia voastra dar asa mi se pare corect.

Spectrul, primii 2 jucatori de pe o lume sunt departe de a fi jumatate de server nu crezi?

te-ai referit sa le dea premii si celor care au consumat multe pepite adica 800 pe acele cadouri

trebuie sa zici ca primi 2-3 sa primeasca premi :whistle:
 

DeletedUser23556

Guest
dezamagitor este ca dak nu bagi pepite sa elimini obiectele comune iti pica numai bombonele :sad:
 

DeletedUser

Guest
Altora le-au picat si obiecte bune ca haine si pantaloni,dar norocul conteaza-ceea ce eu n-am.:nesigur:
 

DeletedUser23479

Guest
Ce am luat mai bunicel este cioara lui Chingachgook si gulerul de blana al lui Natty Bumppos.
 

DeletedUser8674

Guest
Altora le-au picat si obiecte bune ca haine si pantaloni,dar norocul conteaza-ceea ce eu n-am.:nesigur:

Mane,mie pe l4 nu mi-a picat numai un biscuite de unt si consumabile.Am pus 20 OUP si mi-a picat natty bumpo(palaria).Eu nu ma plang,eu sunt bucuros ca mi-au picat prajiturile cu ciocolata,pentru ca sunt fortist...
 

DeletedUser12588

Guest
azi-dimineata imi scria ca mai sunt 2 zile la tombola acuma imi apare 3 zile am dat F5 am dat log out am intrat pe alte lumi si tot asa imi aparea 3 zile :huh:
 

DeletedUser22154

Guest
Iulian intai a aparut 2 zile apoi 3 zile ramase. Am vazut bine nu aveam vederea tulbure.

Corect este cu "3 zile ramase" daca se continua pe vechea numaratoare insemna ca tombola se termina pe data de 6 la ora 00:00.
In momentul de fata cu numaratoarea corecta tombola se termina pe data de 6 la ora 23:59.

Vedeti postarea mea din pagina 57 ( ultima ) si raspunsul din pagina 58.

Ar trebui sa recunoasca si ei ca a fost o eroare.

Adminilor va rog sa nu va suparati si nu ne mai considerati copii de scoala generala sau cel mult liceu.

Multumesc frumos :):)
 

DeletedUser

Guest
ce trebuie sa fac sa imi apara ultima misiune de la Henry la setul de misiuni aparut craciunul asta?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus