Discutii - Concurs dueluri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser593

Guest
Nu stiu ce probleme ai avut tu cu mine.

Aham, hai sa ne prefacem ca plouă. Dacă îți arat print-screenuri cu răspunsuri seci am primit din partea ta o sa zici ca sunt false.
Din toate avertizările care le am, de la tine am cele mai multe (probabil te- a depășit partat), și știm cu toții cât de rar dai tu avertizări.
Nu vreau sa redeschid subiectul ca ma apuca iar toți 'aia de sus' și Îmi iau vacanță. Nu mai avem ce discuta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut !

Eu am o mica problema in legatura cu concursul !
Azi am primit invitatia dar din pacate sunt pe 48 de ore nu se poate face cumva pe timpul concursului sa nu mai fiu si sa trec iar dupa terminare ? :)
 

DeletedUser593

Guest
Salut !

Eu am o mica problema in legatura cu concursul !
Azi am primit invitatia dar din pacate sunt pe 48 de ore nu se poate face cumva pe timpul concursului sa nu mai fiu si sa trec iar dupa terminare ? :)
Esti lesinat? Sa fii sanatos :ras:
 

DeletedUser2041

Guest
Salut !

Eu am o mica problema in legatura cu concursul !
Azi am primit invitatia dar din pacate sunt pe 48 de ore nu se poate face cumva pe timpul concursului sa nu mai fiu si sa trec iar dupa terminare ? :)

Concursul incepe maine dupa amiaza si tine 3 zile. Ai timp destul sa iesi din lesin si sa participi. Accepta invitatia si vino in oras.
 

DeletedUser23031

Guest
cand putem paria pe diferiti playeri ? :dastardly:

( vreau sa pariez sume cat mai mari - am zarit cativa mai rasariti si aia sigur castiga :D )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23031

Guest
cer scuze atunci... stiam ca se putea paria pe diversi playeri participanti datile trecute . era interesant .

pacat ca nu se mai pariaza. ok. atunci bafta concurentilor si ... la cat mai multe pepite! <3W
 

DeletedUser21647

Guest
pe hawaii, la cine trimit taxa de inscriere...daca dau iulianp nu imi afiseaza nici un player
 

DeletedUser22189

Guest
Adminii vor avea nivel maxim pe Hawaii?
Mă întreb și eu cum un jucător de nivel 60-70 poate învinge adminul! :dastardly:
 

DeletedUser

Guest
Persioane inscrise

N-ar fi trebuit sa primesc lista cu echipele? :mad::shoot:

<3W<3W
Si unde pot vedea lista cu echipele?
 

DeletedUser2041

Guest
Imi cer scuze de intarziere, am avut ceva treaba.

In maxim 10 minute afisez echipele.
 

DeletedUser

Guest
Ce premii seci rau,nu merita ca aventurier sa ma bag in asa ceva.Daca era macar si cv premiu de participare 50 obligatiuni sau ceva era altfel dar asa :mad:.Nu se poate sa fie ceva evenimente strict pt. aventurieri sau muncitori sau ceva unde sa fie avantajati ei ,nu duelistii si soldatii?
 

DeletedUser2041

Guest
Ce premii seci rau,nu merita ca aventurier sa ma bag in asa ceva.Daca era macar si cv premiu de participare 50 obligatiuni sau ceva era altfel dar asa :mad:.Nu se poate sa fie ceva evenimente strict pt. aventurieri sau muncitori sau ceva unde sa fie avantajati ei ,nu duelistii si soldatii?

Premiile sunt pe masura interesului. Pe nici o lume de la Colorado pana la final nu s-au adunat mai mult de 70.
 

DeletedUser2041

Guest
Am ajuns si la finalul turneului de dueluri de pe lumea Hawaii.
Multumim tuturor pentru participare.

Castigatorii sunt:

Pusca pentru elefanti:

  • *SURPRIZA*
  • Stromrage

Cureaua de roman:
  • seby619
  • miky mihai
  • Săr pepită

Premille vor intra in inventar in cursul zilei de astazi.


Turneurile de dueluri se opresc aici! Va asteptam la urmatoare concursuri, in numar cat mai mare.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus