Discutii - Concurs dueluri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23859

Guest
Salut,
Imi spune si mie cineva cum platesc taxa odata ce m am inscris in concursul de dueluri si unde este localizat orasul pe harta?!

Va multumesc anticipat!
 

DeletedUser593

Guest
Am și eu vreo 2 întrebări la care aștept un răspuns serios, nu unul la mișto.
Poate un jucător obișnuit să 'organizeze' un astfel de concurs alături de administratori? Dar un moderator?
Și înainte să bateți câmpii, nu, nu mă refer la mine.
 

just4fun

The Boss
asemenea concursuri sunt organizate de catre echipa de administrare (implicit poate fi si un moderator implicat).
in ceea ce priveste intrebarea ta "daca un jucator poate participa ca organizat" raspunsul este nu.
 

DeletedUser24134

Guest
nu e nici un iulianp

Ce nume are cel care trebuie sa-i trimit taxa pe florida? Ca am cautat contul iulianp in clasament si nu e nimeni cu numele asta.
 

just4fun

The Boss
numele lui este iulianp - nu trebuie neaparat sa il gasesti pe harta pentru a efectua transferul (banca va sti cui sa aloce banii), nu trebuie de cat sa scrii la nume jucator iulianp
 

DeletedUser23483

Guest
banii din taxe vor fi pusi drept recompensa in mod egal pe cei 2 admini?
 

DeletedUser23483

Guest
Deschideti un turneu de dueluri si pe lumea Georgia dupa ce se incheie cel de pe Florida?
 

DeletedUser19896

Guest
Oras

Ce se intampla in cazul in care sunt singur in oras? Pierd orasul?
 

DeletedUser2041

Guest
Ce se intampla in cazul in care sunt singur in oras? Pierd orasul?

Daca vrei sa participi si esti singurul din oras poti ceda orasul cuiva de incredere pana la finalul turneului.
Daca nu ai cui, ne spui si gasim un admin care sa iti tina orasul pana la finalul turneului.
 

DeletedUser

Guest
Cei care fac parte din echipa mea, am dat invitatie in oras. Mie nu imi este greu sa va schimb orasul, dar, poate, aveti ceva treburi in aceasta seara si sa nu va stric petrecerea.Totusi, cine doreste sa ii mut instant orasul ( atentie, orasul, nu locatia) sa imi dea telegrama pe florida.
 

DeletedUser15899

Guest
Dupa ce v-ati inscris in concurs folosind formularul aveti la dispozitie 24 de ore pentru a trimite taxa de participare in valoare de 2500$ catre contul iulianp pe lumea respectiva.

care este contul lui iulianp de pe Georgia?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus