Discutii - Concurs dueluri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10117

Guest
Mereu vine unul nemulțumit. Puteati sa puneți recompensă, mort :razz:
Cine leșină adminul primește banii (si cine îl leșină din afara concursului primește ban)


E mai bine cum am zis eu,daca se punea recompensa era nasol ca lumea nu prea se uita pe cine ataca,mai ales pt o recompensa banoasa.
 

DeletedUser

Guest
Mersi, da de cand is eu vedeta?
parerea mea e ca sunt dezechilibrate echipele, dar o sa vedem dupa daca am avut sau nu dreptate
se pare ca nu ai avut dreptate. problema, dupa mine, a fost in multe cazuri diferentele mari de nivel al duelului care nu te lasa sa ii ataci decat pe uni. poate ca ar trebui facute turneele asta pe grupe de nivele. asa macar sti ca poti ataca totul din orasul advers nu doar o mica parte
 

DeletedUser2041

Guest
se pare ca nu ai avut dreptate. problema, dupa mine, a fost in multe cazuri diferentele mari de nivel al duelului care nu te lasa sa ii ataci decat pe uni. poate ca ar trebui facute turneele asta pe grupe de nivele. asa macar sti ca poti ataca totul din orasul advers nu doar o mica parte

Interesul este oricum este foarte scazut. Daca organizam pe nivele de duel nu se mai inscrie nimeni.
Poate pe lumile Georgia si Hawaii sa luam in calcul asa ceva in functie de numarul de doritori.
 

DeletedUser4939

Guest
Vom fi mutati de catre admini in orasele respective? Dar inapoi? Pe mine nu are cine sa ma invite inapoi si sa ma puna un functie....
Need Help
 

DeletedUser593

Guest
Vom fi mutati de catre admini in orasele respective? Dar inapoi? Pe mine nu are cine sa ma invite inapoi si sa ma puna un functie....
Need Help

Vei fi pus inapoi. Vezi ca daca nu e nici un primar in oras, orice membru poate deveni primar,
 

DeletedUser24173

Guest
Când primim invitație in oraș? Sau cum se procedează?
 

just4fun

The Boss
@Nebhotep

nu este vorba de lene ci este practic imposibil sa iei 100 de jucatori si sa le dai la fiecare coordonate si iduri de orase - practic, se pierdea jumatate de zi pentru a face asa ceva (jumatate la alocare si jumatate la relocare).
si dupa cum cred ca stii suntem oameni nu masinarii sa facem automat aceste lucruri.
 

DeletedUser593

Guest
@Nebhotep

nu este vorba de lene ci este practic imposibil sa iei 100 de jucatori si sa le dai la fiecare coordonate si iduri de orase - practic, se pierdea jumatate de zi pentru a face asa ceva (jumatate la alocare si jumatate la relocare).
si dupa cum cred ca stii suntem oameni nu masinarii sa facem automat aceste lucruri.

Nu exista un script pt asa ceva?
 

just4fun

The Boss
nu exista un script pentru asa ceva -

luati in considerare ca aceste concursuri sunt organizate de catre echipele de administrare locale - nu la nivel general.
cred - posibil sa gresesc - suntem singura tara care le organizeaza.

alte tari posibil au alte concursuri/eventuri
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus