Discutii - Concurs dueluri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser593

Guest
bn si ce legatura are asta sunt mult mai bun decat multi duelisti doar ca nu ma pot bate cu ei :| si + nu pe tn te-am intrebat am intrebat un admin ;) :razz: :boone:
Pur si simplu nu aveti ce caută la concurs. Daca ar fi după mine limita de nivel ar fi 90 nu 50. De ce? Din simplul motiv ca or sa aibă de 2 ori mai multe indemanari decât aveți voi la nivel 50.
 

DeletedUser2041

Guest
Este un concurs, eu zic ca taxa nu este o avere cum zic unii, 2500$ ii faci imediat in joc.
Este o taxa de bun simt si pentru a garanta oarecum prezenta la turneu.

Cat despre premii, daca vom vedea interes pentru acest concurs, poate o sa crestem si premiile. Eu unu consider ca nu sunt de aruncat obiectele care sunt premiu. In plus castigi xp bunicel la turneu :up:
 

DeletedUser13119

Guest
OFF: lvl 50 contra caracter soldat de lvl 120 cu 150 atr si 400 indemanari (minim) nu intra in discutie
apoi xp e iar riscant; fiind 2 orase cu jucatori seriosi si daca poti dormi 8 ore pe zi, inseamna ca 16 ore esti atacabil si evident nu vei putea sta 16 ore pe zi pe joc; cu build ofensiv ai sanse la admini probabil, dar cand te ataca altii esti RIP ; daca bagi build defensiv, ai ceva sanse, poate, sa faci ceva cand te ataca celalalt oras, dar nu ai sanse contra adminilor; de buildurile echilibrate nu stiu ce sa zic...sunt si alea vulneraile la echipamentele celorlalti :mad:
bani, premii am spus mai sus...

sad end sau cum era :D

ON TOPIC :
AAA...unde gasim si noi lista cu pedepse pentru fiecare incalcare a regulamentului in parte; presupun ca sunt facute de dinainte si nu se fac pe parcurs pedepsele in functie de persoana care incalca regula; o sa mai citesc odata cu atentie prima pagina dar nu le-am observat data trecuta :D
 

DeletedUser2041

Guest
OFF: lvl 50 contra caracter soldat de lvl 120 cu 150 atr si 400 indemanari (minim) nu intra in discutie
apoi xp e iar riscant; fiind 2 orase cu jucatori seriosi si daca poti dormi 8 ore pe zi, inseamna ca 16 ore esti atacabil si evident nu vei putea sta 16 ore pe zi pe joc; cu build ofensiv ai sanse la admini probabil, dar cand te ataca altii esti RIP ; daca bagi build defensiv, ai ceva sanse, poate, sa faci ceva cand te ataca celalalt oras, dar nu ai sanse contra adminilor; de buildurile echilibrate nu stiu ce sa zic...sunt si alea vulneraile la echipamentele celorlalti :mad:
bani, premii am spus mai sus...

sad end sau cum era :D

ON TOPIC :
AAA...unde gasim si noi lista cu pedepse pentru fiecare incalcare a regulamentului in parte; presupun ca sunt facute de dinainte si nu se fac pe parcurs pedepsele in functie de persoana care incalca regula; o sa mai citesc odata cu atentie prima pagina dar nu le-am observat data trecuta :D

Nu exista o lista publica cu pedepsele.
Te referi la pedepse in general sau cele pentru cei care incalca regulamentul la concursul de dueluri?
 

DeletedUser593

Guest
ON TOPIC :
AAA...unde gasim si noi lista cu pedepse pentru fiecare incalcare a regulamentului in parte; presupun ca sunt facute de dinainte si nu se fac pe parcurs pedepsele in functie de persoana care incalca regula; o sa mai citesc odata cu atentie prima pagina dar nu le-am observat data trecuta :D

A fost un caz in care un destept (DragotaMircea poreclit reta...nu conteaza), s-a dus sa atace un tank doar sa apara la cioclu. Cred ca a fost descalificat din concurs.
 

DeletedUser2041

Guest
A fost un caz in care un destept (DragotaMircea poreclit reta...nu conteaza), s-a dus sa atace un tank doar sa apara la cioclu. Cred ca a fost descalificat din concurs.

Cine incalca va fi descalificat da.
Cat pentru cei din exterior au fost cazuri destul de putine si au fost sanctionati cu 2-3 zile de ban.
 

DeletedUser593

Guest
Cine incalca va fi descalificat da.
Cat pentru cei din exterior au fost cazuri destul de putine si au fost sanctionati cu 2-3 zile de ban.

Nu dati pentru participare ceva frumos? :razz:
Bluza vanatorului de recompense sau ceva asemanator :ras:
 

DeletedUser13119

Guest
ma refeream in secial la pedepsele din turneul de duel, dar tot sunt nelamurit si cu privire la celelalte; oricum incerc sa ma incadrez in regulament si sa nici nu ma intereseze :D dar mai pica cate una scapi ceva e chat, pac 5 puncte...scapi ceva la profil, pac inca 10 :))

scuze de off, multumesc pt lamuriri :D
 

DeletedUser2041

Guest
ma refeream in secial la pedepsele din turneul de duel, dar tot sunt nelamurit si cu privire la celelalte; oricum incerc sa ma incadrez in regulament si sa nici nu ma intereseze :D dar mai pica cate una scapi ceva e chat, pac 5 puncte...scapi ceva la profil, pac inca 10 :))

scuze de off, multumesc pt lamuriri :D

Nu organizez un concurs pentru a da pedepse. Eu vreau sa cred ca toti se vor purta frumos si vom avea un concurs asa cum trebuie.

Munca depusa pentru a organiza un concurs de acest gen nu este putina.:up:

Pana acum nu au fost probleme majore pe celelalte lumi.
 

DeletedUser2041

Guest
REAMINTIM CELOR CARE S-AU INSCRIS CA AU SI O TAXA DE ACHITAT PENTRU A PUTEA PARTICIPA.
SUNT FOARTE MULTI CARE S-AU INSCRIS DAR NU AU VIRAT CEI 2500$ CATRE CONTUL iulianp
 

DeletedUser18983

Guest
Cam naspa orasele unu ii mai tare decat celalant... ladica sunt nume mai de valoare.. dar cine stie :)
 

DeletedUser10117

Guest
Inainte era marfa ca nu trebuia sa parasesti orasul si te transferau in orasul respectiv.
Acu este nasol a trebuit sa parasesc orasul,iar dupa turneu voi ramane fara oras :((,in rest premiile sunt inofensive,deoarece cureaua de roman o am,iar pusca de elefanti chiar daca este rara este nefolositoare,de vandut nici nu se vinde la piata.

Dar pana la urma acest turneu este pt distractie,mai cunosti difeiti jucatori,mai faci un XP.

Inainte premiile erau comori ca nu existau cufere si cureaua pe OUP,dar acum premiile sunt cam rasuflate,dar in fine.

Ce as propune ar fi ca adminii sa aiba bani la ei,daca castigam in duel sa le luam o suma de bani,iar daca ii lesinam sa le luam toti banii lichizi(nici 1kk dar ceva moderat in jur de 10-20k) ar motiva acest turneu.
 

just4fun

The Boss
pentru a face concursul asa cum spui tu mai palpitant, am decis ca taxa de inscriere sa fie impartita in doua si pusa la bani lichizi.
Fiecare, avem 54k$.

Spor la dueluri!!
 

DeletedUser593

Guest
pentru a face concursul asa cum spui tu mai palpitant, am decis ca taxa de inscriere sa fie impartita in doua si pusa la bani lichizi.
Fiecare, avem 54k$.

Spor la dueluri!!

Mereu vine unul nemulțumit. Puteati sa puneți recompensă, mort :razz:
Cine leșină adminul primește banii (si cine îl leșină din afara concursului primește ban)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus