Discutii - Concurs "PUZZLE"

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16421

Guest
Aici se vor purta discutiile cu privire la concursul "PUZZLE" si tot aici voi posta indiciile cu privire la fiecare imagine din puzzle


2 August 2012 este prima zi oficiala de concurs !!! Asa ca fiti cu ochii pe forum si fiti pregatiti sa cautati prima imagine !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9380

Guest
Deci, dacă găsim imaginea de azi, îţi trimitem mesaj acum, sau la final cu toate cele 6?
 

DeletedUser

Guest
Deci a inceput concursul?
Daca da unde trebuie sa cautam?
Va aparea intr-un topic ca si o postare noua>
 

DeletedUser15844

Guest
"Eventualele discutii/dezbateri vor avea loc in acest TOPIC. Tot aici vor aparea indiciile." cand vei pune indiciile?
 

DeletedUser16421

Guest
Daca nu cititi totul cu atentie nu veti intelege niciodata:

Deci, dacă găsim imaginea de azi, îţi trimitem mesaj acum, sau la final cu toate cele 6?

-Mesajul se trimite la sfarsit, cu toate cele 6 linkuri (atatea vor fi), in ordinea corespunzatoare


Deci a inceput concursul?
Daca da unde trebuie sa cautam?
Va aparea intr-un topic ca si o postare noua>

-Concursul a inceput, imaginea poate fi oriunde pe forum, ascunsa, in orice topic, dar stati aproape pentru primele indicii.


"Eventualele discutii/dezbateri vor avea loc in acest TOPIC. Tot aici vor aparea indiciile." cand vei pune indiciile?

-Indiciile vor aparea odata cu "ascunderea" primei parti a Puzzle-ului


Prophet18,
The-West.ro Team
 

DeletedUser21095

Guest
dar cum adica caracteristica "The-west.ro" nu iteleg este o poza cu the west.ro sau scrie undeva?????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14833

Guest
Nu va chinuiti foarte tare.O sa fie cel putin 3 in fata dumneavoastra care o sa raspuda mai repede...:)
 

DeletedUser

Guest
nu prea inteleg ordinea...

Prophet18 a spus:
in ordinea corespunzatoare(ele vor fi numerotate), nu in ordinea gasirii lor.

deci, gasim in ordine bucata nr 2,4,6,1,3,5 , iar noi trebuie sa le trimitem in ordine: 1,2,3,4,5,6?

asa? am inteles bine?
 

DeletedUser21095

Guest
dc??
Dar astept indiciul si nu il mai da ca daca ar fi sa caut la topicul Intrebari si soluti The west sunt 12.300 de teme deci astept indiciul
 

DeletedUser16421

Guest
Vom primi azi vrun indiciu ?

-Citeste cu atentie tot ce am scris

dar cum adica caracteristica "The-west.ro" nu iteleg este o poza cu the west.ro sau scrie undeva?????

-Poza va avea pe ea scris The-West.ro

deci, gasim in ordine bucata nr 2,4,6,1,3,5 , iar noi trebuie sa le trimitem in ordine: 1,2,3,4,5,6?

asa? am inteles bine?

-Ai inteles foarte bine. La sfarsit dupa ce depistati toate cele 6 bucati, in mesajul catre mine, la sfarsit, le veti trimite in ordinea corecta.

Prophet,
The-West.ro Team
 

DeletedUser16421

Guest
Ghici Cine iti aduce prima sansa la premiul cel mare ale concursului PUZZLE???
Iti dau eu un indiciu: e un admin. Si fii foarte atent, numarul 3 este cel norocos !!!



P.S. Evitati spamul sau riscati eliminarea din concurs !!!


Prophet,
The-West.ro Team
 

DeletedUser593

Guest
Ghici Cine iti aduce prima sansa la premiul cel mare ale concursului PUZZLE???
Iti dau eu un indiciu: e un admin. Si fii foarte atent, numarul 3 este cel norocos !!!



P.S. Evitati spamul sau riscati eliminarea din concurs !!!


Prophet,
The-West.ro Team

Sa inteleg ca acea persoana va posta piesa din puzzle? Sau modificati voi o postare mai veche a acesteia?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus