Discutii - Concurs "PUZZLE"

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
am gasit. Dar am o intrebare legata de puzzle. Imaginea trebuie sa aiba forma de piesa de puzzle ?
 

DeletedUser

Guest
Am o intrebare : Imaginea respectiva se gaseste in semnatura unui admin sau unde ?
 

DeletedUser

Guest
o intrebare.

aceasta bucata de puzzle este adaugata intr-un post mai vechi sau unu nou, de astazi?

ca daca e intr-un post vechi de 3-4-5 zile nu sunt sanse sa-l gasim...
 

DeletedUser16421

Guest
o intrebare.

aceasta bucata de puzzle este adaugata intr-un post mai vechi sau unu nou, de astazi?

ca daca e intr-un post vechi de 3-4-5 zile nu sunt sanse sa-l gasim.
..

Aveti la dispozitie 2 indicii care spun totul. Ganditi si voi ca de aia aveti cutie craniana, asta daca va doriti premiile desigur.


Ce indici mai sunt si astea..?

Sunt indicii care duc la gasirea piesei de puzzle.


Repet, daca nu lasati off-topic-ul se lasa cu avertismente !!!
 

DeletedUser

Guest
pentru voi e foarte usor ca deja stiti.
si nu trebuie sa te iei de cutia noastra craniana, ca noi nu am vorbit urat despre voi, mai ales eu.
am cautat in toate schemele posibile si toate posibilitatile si nu am gasit-o.
asta inseamna ca ati ascuns-o foarte bine, sau nu ati dat foarte clar indiciile.
oricum nu am sanse sa castig, dar va zic asa ca mi se pare cel mai greu concurs facut de voi...

si repet va da-ti voi destepti pentru ca deja stiti locurile, si oricum degeaba se lauda lumea ca a gasit-o ca eu nu ii cred...

gata cu off-topicul din partea mea. si bafta in continuare, poate castiga cineva concursul asta.
 

DeletedUser

Guest
pentru voi e foarte usor ca deja stiti.
si nu trebuie sa te iei de cutia noastra craniana, ca noi nu am vorbit urat despre voi, mai ales eu.
am cautat in toate schemele posibile si toate posibilitatile si nu am gasit-o.
asta inseamna ca ati ascuns-o foarte bine, sau nu ati dat foarte clar indiciile.
oricum nu am sanse sa castig, dar va zic asa ca mi se pare cel mai greu concurs facut de voi...

si repet va da-ti voi destepti pentru ca deja stiti locurile, si oricum degeaba se lauda lumea ca a gasit-o ca eu nu ii cred...

gata cu off-topicul din partea mea. si bafta in continuare, poate castiga cineva concursul asta.

Ati auzit admini nesimtiti! Va da-ti smecheri doar pentru ca stiti unde sunt ascunse pozele. Foreman , calmeaza-te. Asta e placerea concursului , sa cauti si sa insisti pana gasesti. Nu poti castiga mereu ... oricum , marturisesc si eu , am nevoie de inca un indiciu ca n-o gasesc :ras:
 

DeletedUser

Guest
Imaginile vor fi piese dintr-un puzzle la propriu sau doar o imagine cu inscriptia the-west.ro?
 

DeletedUser

Guest
Cat de mare este prima parte a puzzle-ului?
Adica, poti naviga pe site-ul bun si sa nu o vezi?
 

DeletedUser12402

Guest
Cat de mare este prima parte a puzzle-ului?
Adica, poti naviga pe site-ul bun si sa nu o vezi?

Imaginea este pusa ca atasament.Are dimensiunea de 193X206 deci trebuie sa o vezi.

Lasati-ma sa ghicesc, ati furat imaginea de la wiki-ul german?:))

Si imaginea...Nu am divulgat locatia asa ca nu ma bateti...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus