Discutii - Concurs "PUZZLE"

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20997

Guest
Sper că (,) conştientizaţi că adminii nu sunt supermoderatori/moderatori etc...
 

DeletedUser19366

Guest
Ghici Cine iti aduce prima sansa la premiul cel mare ale concursului PUZZLE???
Iti dau eu un indiciu: e un admin. Si fii foarte atent, numarul 3 este cel norocos !!!



P.S. Evitati spamul sau riscati eliminarea din concurs !!!


Prophet,
The-West.ro Team


In legatura cu indiciile.. o sa ne dai doar unu sau mai multe?:indian:
 

DeletedUser

Guest
felicitari, daca as sti unde sa caut as gasi si eu, gandestete ca sunt sute de mii de posturi pe forum
 

DeletedUser

Guest
da da , sigur, crezi ca sunt copil de 8 ani care am descoperit si eu internetul, si cred tot ce se zboara
 

DeletedUser21095

Guest
Daca zici ca ai gasit poti sa ia dami linku in pm te rog sa gasesc si eu te rog frumos ca sunt nou am vayut ca au fost zeci de concusuri si la nici unu nu am fost macar la asta daca as putea macar sa adun 4-5 sau bucati
 

DeletedUser12402

Guest
Daca zici ca ai gasit poti sa ia dami linku in pm te rog sa gasesc si eu te rog frumos ca sunt nou am vayut ca au fost zeci de concusuri si la nici unu nu am fost macar la asta daca as putea macar sa adun 4-5 sau bucati

Ehe,pomana:))Cauta.Oricum cifra 3 e secretul.
 

DeletedUser21095

Guest
Degeababa am cautat la toti admini mm uitat la tot ce reprezenta cifra 3 dar nic macar daca ar fi un indiciu mai bn sunt mai greu de cap :))
 

DeletedUser

Guest
intrebarea e chiar s-a bagat acel puzzle undeva?
ar trebui un alt indiciu....
ca din ala nu se intelege exact despre ce e vorba.
si nici macar nu se stie cum arata acea imagine, era bine sa ni se explice mai exact cum arata acea imagine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16421

Guest
Piesele din puzzle le veti gasi doar pe forum, iar indiciul dat este un indicator catre prima piesa, doar incercati sa priviti totul dintr-un alt unghi, daca nu merge din prima.
 

DeletedUser16421

Guest
Indiciu 2:

Daca persoanele le-ai ghici
Imaginea sigur o vei gasi
Daca prost te vei uita
Imaginea o vei rata
 

DeletedUser12000

Guest
Mare poet :ras:
Sper ca dupa atata timp esti in stare sa faci diferenta dintre un admin si'un moderator nu?

Imaginea poate fi pusa si de catre un admin joc . In indiciu nu s-a mentionat ce fel de admin (joc sau forum) va pune imaginea. Cat despre "esti in stare sa faci diferenta...": ce legatura are cu tema aceasta? La urmatoarea abatere vei fi sanctionat conform regulamentului .
 

DeletedUser593

Guest
Imaginea poate fi pusa si de catre un admin joc . In indiciu nu s-a mentionat ce fel de admin (joc sau forum) va pune imaginea. Cat despre "esti in stare sa faci diferenta...": ce legatura are cu tema aceasta? La urmatoarea abatere vei fi sanctionat conform regulamentului .

Da, dar admini pe forum sunt doar 5 admini. Sper ca nu a fost postata de un moderator care nu este admin in joc.
Poate nu are legatura cu tema dar are legatura cu asa numitul indiciu.
 

DeletedUser12000

Guest
Da, dar admini pe forum sunt doar 5. Sper ca nu a fost postata de un moderator care nu este admin in joc.
Poate nu are legatura cu tema dar are legatura cu asa numitul indiciu.

Te asigur ca imaginea respectiva a fost postata de catre un admin, daca este admin joc sau forum - aflati voi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus