Discutii - Concurs "PUZZLE"

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21095

Guest
Bah frate leam gasit pe ultimele 2 poze dar prima nu o gasesc de nici un fel am cautat si am cautat si nimic..............
Nu inteleg de nici un fel indiciile
 

DeletedUser12000

Guest
baiatul nu a zis "linkul" direct. a spus un indiciu :)

Defapt a postat si linkul - daca e important acest detaliu: a fost editat postul respectiv si linkul sters.

Bah frate leam gasit pe ultimele 2 poze dar prima nu o gasesc de nici un fel am cautat si am cautat si nimic..............
Nu inteleg de nici un fel indiciile


Ei, trebuie sa o gasesti, incearca sa intelegi indiciile - sunt simple.:up: Succes!
 

DeletedUser

Guest
Va aparea o parte dintr-o imagine.Tu daca le gasesti pe toate o sa iti apara o imagine.E ala va fi raspunsul.
 

DeletedUser19366

Guest
off...

Primim si noi odata indiciul ala.. ?:( astept de 3 ore :)


P.S.-Am gasit toate cele 3 img pana akm :X
 

DeletedUser16421

Guest
Indiciul pentru astazi:

In calatoria ta prin vestul salbatic, obosit, catre seara, poposesti intr-un oras de cowboy. Poposesti la salon unde nu cunosti pe nimeni. Trebuie sa faci cunostinta cu toata lumea. La urma urmei, fiind cel mai nou, trebuie sa te prezinti. La final, barmanul te "cinsteste" cu o piesa din Puzzle.
 

DeletedUser9859

Guest
Indiciul pentru astazi:

In calatoria ta prin vestul salbatic, obosit, catre seara, poposesti intr-un oras de cowboy. Poposesti la salon unde nu cunosti pe nimeni. Trebuie sa faci cunostinta cu toata lumea. La urma urmei, fiind cel mai nou, trebuie sa te prezinti. La final, barmanul te "cinsteste" cu o piesa din Puzzle.

Mult prea usor...L-am gasit imediat.
 

DeletedUser

Guest
Indiciul pentru piesa de astazi:

Calatorind in trecut, prin pustiul plin de intrebari, te simti istovit. Simti ca ai nevoie de un ajutor, insa nu esti sigur ce animal de povara sa alegi pentru calatoria ta, dintre cele doua la care te gandesti deja.

Piesa din puzzle te va astepta la final.

chiar nu-mi dau seama la asta, putin ajutor? :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus