Discutii - Concurs "PUZZLE"

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12402

Guest
Concursul se va desfasura pe o perioada de 6 zile, timp in care, in fiecare zi, pe forum va fi "ascunsa" o parte dintr-un Puzzle The-West. Participantii trebuie sa caute toate cele 6 parti si intr-un final sa le "asambleze", formand astfel imaginea finala.

Desfasurare:
2 August - 8 August
9 August -> Afisarea Castigatorilor (in jur de orele 20:00)

Nu inteleg.Pana la urma sunt 7 parti? Din cate stiu azi suntem in 6 august ceea ce inseamna ca a mai ramas ziua de maine,7 august si ziua de 8 august, zile in care inca se mai desfasoara concursul dar a mai ramas de "ascuns" o singura piesa. Deci vom trimite pe data de 8 august mesajele cu partile sau...
 

DeletedUser23530

Guest
asta e prima la care am probleme....daca stim sa folosim functia cauta?....logic cred ca toti stim ....ca se vede mare....na si?cei cu functia cautare ....nu inteleg....
 

DeletedUser13613

Guest
Imediat dupa ce am citit indiciul m-a dus capul la locatie...poate ca daca nu era acolo aveam probleme
 

DeletedUser23530

Guest
SI maine cam la ce ora se da indiciu? ..ca sa stiu la cat ma trezesc....sper ca dupa 8 dimineata ...ca sa ma pot trezi...:):)
 

DeletedUser15844

Guest
Indiciul pentru astazi este foarte simplu:

Pentru a gasi piesa de puzzle postata astazi nu trebuie decat sa folosesti functia "Cauta". In cazul in care nu stii sa faci acest lucru, ai foarte putine sanse la marele premiu.

cauta...dar ce scriem?
 

DeletedUser

Guest
Eu am fost plecat ieri :D Dar am intrat acuma si am gasito repede. :)
 

DeletedUser19366

Guest
Azi nu mai plec nicaieri...Stau cu ochii pe forum toata ziua :))
 

DeletedUser20997

Guest
Sfatul meu e să puneţi indiciul cât e încă cald afară, majoritatea de pe forum sunt copii, aşa că noi toţi ieşim afară când e răcoare => după 16-17 => daţi-ne o şansă, şi nouă, ăstora cu o viaţă :(
 

DeletedUser19366

Guest
Bine spus... mai mergem si noi la plj... :X//Cat mai rpd !!!!


<3W
 

DeletedUser13613

Guest
Pai vreti sa vina indiciul cand sunteti voi on?Indiciul va veni pe neasteptate
 

DeletedUser20997

Guest
Pai vreti sa vina indiciul cand sunteti voi on?Indiciul va veni pe neasteptate

Dacă vine pe neaşteptate, care e sensul concursului?
Sensul concursului e să se afle cel mai bun căutător de pe forum, nu cel mai activ şi pr..st :|
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus