Discutii Construire duelist

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser

Guest
:P bun.... pe lumea 3 si 4 folosesc arma alba(sabia de aur) si am mers pe stilul ofensiv nu ma plang absolut de nimic sunt rezultate bune,si daca nu-mi lesin adversarul tot reusesc sa-l ciupec destul de bine
pe 6 folosesc arma de foc(pistolul de aur) abia am terminat redistribuirea am zis sa vad cum merge superofensivul si........... merge bine pana acum din maxim doua runde lesin adversarul :rolleyes:
cand alegi un anume stil trebuie sa stii ce vrei :daca o incasezi sa rezisti la suturi sau...... ma rog risti un lesin dar cand te duci dupa cel care te-a atacat sa obtii rezultate care sa-l determine sa se gandeasca bine daca te ataca a doua oara (mai sunt unii incapatanati dar mai devreme sau mai tarziu renunta daca te tii de capul lor).
si ce e mai important 1.sa ai rabdare sa aduni destule puncte acolo unde ai nevoie.
2.intotdeauna vei gasi "o nuca mai greu de spart" adica va fi intotdeauna cineva mai bun decat tine :D
p.s.
kod pana va reusi unul sa scoata ceva mai bun ca tine va mai rasari soarele de muuuuuuuulte ori. asa ca nu te mai lua dupa orice detractor; pana nu vine cineva cu ceva concret nu se merita sa "povestesti vorbe"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
tripolis,tu nu lesini jucatorul din 2 runde ca esti foarte tare duelist,il lesini din 2 runde pt ca ala nu are viata..nu cred ca dai tu 1000damage unuia de 2000 viata ca sa il lesini
 

DeletedUser

Guest
tripolis,tu nu lesini jucatorul din 2 runde ca esti foarte tare duelist,il lesini din 2 runde pt ca ala nu are viata..nu cred ca dai tu 1000damage unuia de 2000 viata ca sa il lesini

Total puncte de viaţă
- 395 Puncte de viaţă
Total puncte de viaţă
- 1440 Puncte de viaţă
nemuritorul22 leşină. tripolis câştigă duelul, primeşte 247 puncte de experienţă şi primeşte de la nemuritorul22 $ 176.

Total puncte de viaţă
- 1044 Puncte de viaţă
Total puncte de viaţă
- 1760 Puncte de viaţă
experto leşină. tripolis câştigă duelul, primeşte 509 puncte de experienţă şi primeşte de la experto $ 278.

Nu ai nimerit
Total puncte de viaţă
- 1277 Puncte de viaţă
inorogi leşină. tripolis câştigă duelul, primeşte 7 puncte de experienţă şi primeşte de la inorogi $ 89.

Total puncte de viaţă
- 358 Puncte de viaţă
Total puncte de viaţă
- 1375 Puncte de viaţă
MosCra leşină. tripolis câştigă duelul, primeşte 336 puncte de experienţă şi primeşte de la MosCra $ 189.

intotdeauna m-am ferit sa spun ca sunt bun ca obtin rezultate bune e alta poveste niciodata nu am sa spun ca sunt bun si ca nu mai am ceva de invatat eu sunt multumit de sfaturile lui kod si sunt multumit si de rezultatele obtinute.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2948

Guest
Am facut mici modificari la unele build-uri. Acum sunt calculate la nivel 120.:)
 

DeletedUser

Guest
cum ar trebui sa procedez

salut foarte bun tutorial..am si eu o intrebare cu caracter super-ofensiv.
am un duelist pe colorado lvl 13 acum 2 zile m`am apucat...am pus numai pe dexteritate si aspect (36 aspect).
vreau sa stiu si eu cum sa continui cu indemanarile cum sa le cresc?
si daca ma fac super ofensiv si daca in duel`uri pun sa tinteasca in umar sau cap..am vreo sansa sa fac 8/8? sau macar 6/8 5/8 ?sau depinde de player cu care ma duelez ce haine are?

mersi frumos.
 

DeletedUser

Guest
interesanta chestie...da si eu sunt duelist si nu am nicio indemanare ca akolo...
 

DeletedUser2948

Guest
bv:)care sunt cele mai bune haine pentru buildul pe rezistenta si reflex?

Cravata verde, Palarie de piele de lux, Haina maro si Ghete maro cu tinte. Nu stiu care sunt pantalonii si curelele, pt. ca inca nu le-am analizat.:)

@the guner: Se vede.:))
 

DeletedUser

Guest
Cravata verde, Palarie de piele de lux, Haina maro si Ghete maro cu tinte. Nu stiu care sunt pantalonii si curelele, pt. ca inca nu le-am analizat.:)

@the guner: Se vede.:))

Eu ma refeream la curele si pantaloni dar ms oricum.
P.S. Te-ai gandit sa faci un build pt fort?
 

DeletedUser

Guest
cum imi recomandati sa imi pun punctele la lvl 76 ?...pentru caracter super ofensiv
 

DeletedUser

Guest
Da esti culmea!
Exista "N" topicuri despre asta.
exista si functi a forumului: CAUTA.
In acest topic se discuta despre dueluri.
 

DeletedUser

Guest
Intrebare

Caracter super-ofensiv cum ar trebui sa pun punctele?in ce ordine?
am lvl 19 si am pus numai pe aspect si dexteritate !
 
Sus