discutii despre concurs forturi

DeletedUser

Guest
PS pt admini..ar fi frumos sa fie o lupta speciala si la asta ma refer la XP..macar la concursuri sau la fortul din mijloc sa putem lua mai mult xp..nu la fel ca la celelalte batalii de la forturile normale 4,5kXP...poate asa se mai aduna si mai multa lume:)

APP..acum voi sunteti invidiosi ca conducatorul primeste cele mai mjulte OUP?..e si normal trebuie sa fie ales un conducator bun care stie cum sa faca o batalie exceptionala...merita si el macar asta..ca doar isi bate capul cum sa coordoneze 100 de jucatori.

Daca vine unu care nu stie sa conduca...primeste oup dar batalia se duce de rapa...vedeti asta e pacat va ganditi numai la voi...westu mai ales luptele la fort este un joc in echipa nu individual(daca vrei individual dute frate la duel..la comert)
Din pacate nu avem cum mari xp care se da la fort.
Coordonatorul bataliei mai are o misiune: trebuie sa dea grade celor care s-au inscris la concurs. Outsiderii nu vor lua grad, ei vor intra, daca exista, random.
 

DeletedUser15496

Guest
Din pacate nu avem cum mari xp care se da la fort.
Coordonatorul bataliei mai are o misiune: trebuie sa dea grade celor care s-au inscris la concurs. Outsiderii nu vor lua grad, ei vor intra, daca exista, random.

ceva foarte dificil de executat ! deja imi pare rau de coordonator ! merita toate obligatiunile in plus !!!
 

DeletedUser10117

Guest
Din pacate nu avem cum mari xp care se da la fort.
Coordonatorul bataliei mai are o misiune: trebuie sa dea grade celor care s-au inscris la concurs. Outsiderii nu vor lua grad, ei vor intra, daca exista, random.


Vedeti de aceea trebuie un coordonator bun care participa la bataliile de la fort aproape zilnic..si care mai cunoaste jucatorii cat de cat..cei care respecta tactica,comenzile..etc...orcum de regula cei online si tankurile au prioritate:)+cei cu CP..apoi restul:=)
 

DeletedUser14746

Guest
"+cei cu CP" ? De cand trebuie sa mergi la fort DOAR daca ai CP? :D
Pe unele clase e mai rau cu CP decat fara =))
sa nu intram in detalii ...

pana in momentul de fata ideea mi se pare f buna din toate punctele de vedere :D Asteptam aplicarea concursului :X
 

DeletedUser16010

Guest
"+cei cu CP" ? De cand trebuie sa mergi la fort DOAR daca ai CP? :D
Pe unele clase e mai rau cu CP decat fara =))
sa nu intram in detalii ...

pana in momentul de fata ideea mi se pare f buna din toate punctele de vedere :D Asteptam aplicarea concursului :X

Cel putin sansa de critica cu cont premium e mai slaba decat fara. cel putin la mine
#xp
 

DeletedUser

Guest
Pentru cei care nu joaca cu cp: la cate tombole au fost, poate mai gasiti in raniță 1-2 medalii bonus caracter, daca chiar vreti sa le folositi la concurs :)
 

DeletedUser14746

Guest
corect =)) Sa curga xpuu' :))
daca s-ar da mai mult xp la turneu ar fi si mai bine :))
 

DeletedUser

Guest
Unde e topicul care descrie concursul ?eu nu il gasesc...
 

DeletedUser15359

Guest
lupta 120 vs 120...va fi cam nasol..daca va fi fort cosntruit atacatorii n-au sanse,daca va fi fort neconstruit aparatorii n-au sanse
 

DeletedUser

Guest
lupta 120 vs 120...va fi cam nasol..daca va fi fort cosntruit atacatorii n-au sanse,daca va fi fort neconstruit aparatorii n-au sanse

E fortul Awesomia,ala nu poate fi construit de nimeni.Oricum e umpic nasol pentru mine regula aceea a capitanului care spune sa ofere grad pe placul lui deoarece mai mult ca sigur se va oferi grad prietenilor si membrilor aliantei si etc. si altii de nivele mai mici sau de nivele mari si care nu sunt cu build pe fort stau si belesc si se roaga sa intre la batalie.Asa ceva NU e bine!(eu de exemplu nu am nici o sansa deoarece nu am build de fort,dar totusi imi plac bataliile de fort)

Dupa mine ar trebui scoasa regula asta si sa se faca intr-un fel sa fie oameni de toate nivelurile la fort sau din cei 120 de jucatori de fiecare parte sa fie asa:10 jucatori intre nivelul 30-40,20 intre 40-50,30 intre 50-60,30 intre 60-99 si 30 intre 99-150 sau ceva de genul,am dat si eu un exemplu.

Oricum ma bucur ca intiativa exista si ca se mai organizeaza si alte tipuri de concursuri in afara de cele de duel.Ar fi frumos pe viitor sa se faca si pentru aventurieri sau muncitori,adica ei sa fie avantajati dar unde si restul sa participe,ar fi frumos.

Multa bafta cu eventul!<3W
 
Sus