discutii despre concurs forturi

DeletedUser

Guest
Se pare ca regula de a da capitan, cade. Fortul neavand proprietar, in aparare nu se pot da grade. Am incercat sa vedem cum se poate rezolva. Mai incercam,
 

DeletedUser22870

Guest
Păi...unul din conducători s-ar putea duce într-un oraș separat și fortul să fie dat acelui oraș...atunci el ar putea avea grad, deci ar putea dar și altora, pe apărare zic..:whistle:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10117

Guest
Am vazut ca a aparut fortul respectiv in lista de batalii..daca ma inscriu de pe acum..are ceva,ma pot inscrie in ce tabara doresc?
 

DeletedUser2041

Guest
Am vazut ca a aparut fortul respectiv in lista de batalii..daca ma inscriu de pe acum..are ceva,ma pot inscrie in ce tabara doresc?

Te inscrii dupa ce vor fi afisate echipele. Cat timp scrie in anunt clar ca vor fi echipe, de ce te-ai inscrie acum cand nu stii in ce echipa esti?
 

DeletedUser20819

Guest
imgout.php


Cel mai tare concurs de fort EVER!
 

DeletedUser2041

Guest
Batalia a fost reprogramata joi 24.07.2014 la ora 21.00, premiile de participare vor fi dublate.
Nu cerem scuze pentru eroare produsa.
 

DeletedUser

Guest
Am asteptat atata pentru un concurs de fort, iar cand se organizeaza unul, e plin de probleme. :mad:
 

DeletedUser10200

Guest
...

care sunt premiile concursului ?
acceptam erori , sper sa mai fie vreo 10 :) ... si de fiecare data sa se dubleze premiile
 
Ultima editare de un moderator:
Sus