Discutii Eveniment Sf. Valentin

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2041

Guest
Aici va puteti scrie opiniile, parerile si eventualele intrebari.
 

DeletedUser23902

Guest
Exista o limita pentru inimile primite de la prieteni pe zi? Am intales ca e de 3k/zi, e adevarat?
 

DeletedUser2041

Guest
Exista o limita pentru inimile primite de la prieteni pe zi? Am intales ca e de 3k/zi, e adevarat?

Am sa intreb mai departe, chiar nu stiu.
Oricum am dubii ca o sa stea cineva sa trimita zilnic inimi la 100 de prieteni.
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser16010

Guest
Chiar si asa, daca dai ''send'' la fiecare in parte vom avea acelasi rezultat--LAG.
 

DeletedUser23902

Guest
Trebuia in primul rand regandita lista de prieteni, sa nu se incarce toata cand intri pe serv ci doar atunci cand dai tu pe urmatoarea pagina.
 

DeletedUser15496

Guest
Trebuia in primul rand regandita lista de prieteni, sa nu se incarce toata cand intri pe serv ci doar atunci cand dai tu pe urmatoarea pagina.

astia de la inno nu gandesc.. dupa ce apar problemele mai baga si ei ceva ceva :up:
 

DeletedUser

Guest
Trebuia in primul rand regandita lista de prieteni, sa nu se incarce toata cand intri pe serv ci doar atunci cand dai tu pe urmatoarea pagina.

Ar fi cam stupid... oricum, lista de prieteni arata testul de bine
6TApQ.jpg
 

DeletedUser15496

Guest
Ei gandesc bine , voi ganditi gresit daca credeti ca adaugand 100 de prieteni, vor sta toti sa va dea zilnic inimi.

daca ei gandeau bine si noi gresit nu era posibil sa bagi 100 de prieteni care nu dau 100 de clickuri zilnic :razz:
 

DeletedUser2041

Guest
daca ei gandeau bine si noi gresit nu era posibil sa bagi 100 de prieteni care nu dau 100 de clickuri zilnic :razz:

Daca nu eram posibil, ziceai de ce nu e posibil.
Exista filtru de flood la server, de lacomie nu :d
 

DeletedUser16010

Guest
Una e sa dai tu click la 100 de prieteni, ai timpi morti. Si alta este sa apesi un buton si sa plece instant 100 de comenzi.

Nu a spus nimeni ca trebuie sa plece instant; cel mai bine ar fi sa apesi pe buton si sa apara o casuta gen: Inimi trimise X/100 prieteni, nu conteaza cat dureaza, important e sa reducem numarul de click-uri.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus