Discutii Eveniment Sf. Valentin

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Buna ziua
Ce munci trebuie sa faci pentru a primi mai multe inimi ?
cele cu noroc mai ridicat?
 

DeletedUser20819

Guest
utaw.png


Din prima la tombola, pe lumea 1 :D
 

DeletedUser24699

Guest
Am sa intreb mai departe, chiar nu stiu.
Oricum am dubii ca o sa stea cineva sa trimita zilnic inimi la 100 de prieteni.
Eu am trimis la mai multi, chiar daca nu imi trimit toti inapoi.
Vorba aia din biblie: Da si vei primi insutit. Astazi am dat vreo 10k inimioare, deci astept 1000k .
 

DeletedUser24018

Guest
Văd că la shop e un sac cu 2500inimi/zi. La al 4-lea nivel ,primesc la fel...tot un sac cu 2500inimi.

Se cumulează și primesc 5k inimi/zi? sau?
 

DeletedUser19531

Guest
Văd că la shop e un sac cu 2500inimi/zi. La al 4-lea nivel ,primesc la fel...tot un sac cu 2500inimi.

Se cumulează și primesc 5k inimi/zi? sau?

La al 4-lea nivel o sa primesti un sac cu 1250 de inimi la 12 ore. Se aduna aceste inimi de la amandoi saci si o sa primesti 5.000 de inimi pe zi, asta daca o sa deschizi sacii din 12 in 12 ore si respectiv 24 de ore.
 

DeletedUser24699

Guest
La al 4-lea nivel o sa primesti un sac cu 1250 de inimi la 12 ore. Se aduna aceste inimi de la amandoi saci si o sa primesti 5.000 de inimi pe zi, asta daca o sa deschizi sacii din 12 in 12 ore si respectiv 24 de ore.

Un sac de ala da 2,5k inimi pe zi fara sa cumpar altul?
 

DeletedUser19531

Guest
Un sac de ala da 2,5k inimi pe zi fara sa cumpar altul?

Da, pana la finalul evenimentului primesti din 24 in 24 de ore cate 2500 de inimi (problema e ca nu-ti intra automat, asa ca in fiecare zi trebuie sa deschizi sacul ca sa primesti inimile), la fel si cu sacul cu 1250 de inimi (numai ca aici inimile le primesti din 12 in 12 ore).
 

DeletedUser24699

Guest
Da, pana la finalul evenimentului primesti din 24 in 24 de ore cate 2500 de inimi (problema e ca nu-ti intra automat, asa ca in fiecare zi trebuie sa deschizi sacul ca sa primesti inimile), la fel si cu sacul cu 1250 de inimi (numai ca aici inimile le primesti din 12 in 12 ore).

Pff, daca stiam, nu mai dadeam pepitele la tombola :))
 

DeletedUser21021

Guest
O singura intrebare, se pot lua mai multi saci de 750 pep/oup, iar daca da, putem culege cele 2.5k inimi de la fiecare?
 

DeletedUser23902

Guest
Daca s-a ajuns ca un joc de tip browser sa-mi ocupe peste 1.3 GB ram, e grav. Pacat, acest eveniment e gandit foarte bine dar il pune la pamant sistemul de prieteni care e sub orice critica.
 

DeletedUser15496

Guest
Daca s-a ajuns ca un joc de tip browser sa-mi ocupe peste 1.3 GB ram, e grav. Pacat, acest eveniment e gandit foarte bine dar il pune la pamant sistemul de prieteni care e sub orice critica.

cum mama dracu iti ocupa tie 1,3 gb ram frate ?
 

DeletedUser19531

Guest
Ar fi bine daca s-ar putea sorta lista de prieteni dupa cei care au primit inimi si cei care nu au primit inimi. La fel cum facem sa vedem daunele totale la fort (raport). Ar putea sa apara un astfel de buton unde sunt sagetile.
 

DeletedUser16010

Guest
Ar fi bine daca s-ar putea sorta lista de prieteni dupa cei care au primit inimi si cei care nu au primit inimi. La fel cum facem sa vedem daunele totale la fort (raport). Ar putea sa apara un astfel de buton unde sunt sagetile.

Nu cred ca au posibilitatea sa faca asta, daca nu pot implementa un buton de Send All, crezi ca baga sortare? :))
 

DeletedUser19531

Guest
Nu cred ca au posibilitatea sa faca asta, daca nu pot implementa un buton de Send All, crezi ca baga sortare? :))

Pai butonul ,,send all'' ingreuneaza servarul, din aceasta cauza nu-l implementeaza (prea multe informatii in timp prea scurt). Eu cred ca e destul de realizabila ideia cu sortarea.
 

DeletedUser15496

Guest
Pai butonul ,,send all'' ingreuneaza servarul, din aceasta cauza nu-l implementeaza (prea multe informatii in timp prea scurt). Eu cred ca e destul de realizabila ideia cu sortarea.

deja si-au bagat musuroiu in el de joc..
lumea 1 mie nu imi merge :))
 

DeletedUser19606

Guest
Nici mie nu imi merge Ro1 , probabil multi prieteni intr-un timp scurt . eu primeam 10 cereri in 10 min de prietenie
Cred ca le-a picat si lor serverul , asteptati putin :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus