Discutii legate de PC-uri

  • Autor subiect DeletedUser5629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24699

Guest
Amandoi sunteti membrii gold, stim noi!:d

Pav mi-a facut rost de abonament cu reducere, membrii vechi au oportunitatea asta.
@ Nebu, eu macar n-am poza de profil cu un cal si cu un barbat, k? Arati si tu ce iti place.

Iulianp, ziceai ca nu imi trebuie laptop de 5k lei pentru net de 1000 mbps , zi-mi tu unul atunci. Vad ca nimeni nu face o recomandare :whistle:
 

DeletedUser15496

Guest
On topic: O recomandare de laptop? :D

my-laptop-bondwell-b310.jpg

:up:
 

DeletedUser

Guest
Laptop.Pana in 2000 de lei. Nu am pretentii la performante in jocuri , dar nu m-ar dernaja sa mearga un joculet-doua.

Ma gandeam la un Lenovo Essentials B590, dar poate voi , centaurilor atotstiutori aveti idei mai bune.
 

DeletedUser3941

Guest
Laptop.Pana in 2000 de lei. Nu am pretentii la performante in jocuri , dar nu m-ar dernaja sa mearga un joculet-doua.

Ma gandeam la un Lenovo Essentials B590, dar poate voi , centaurilor atotstiutori aveti idei mai bune.

Asus 15.6" X552CL-SX075D, vezi pe pcgarage.
 

DeletedUser

Guest
Ce parere aveti de un Allview x1Soul / Gionee elife e6? (Allview a copiat gionee)
 

DeletedUser2948

Guest
Ce parere aveti de un Allview x1Soul / Gionee elife e6? (Allview a copiat gionee)

Nu e copiat. Sunt chinezarii rebranduite. :)) De banii aia iti iei Lumia 920 si iti raman si bani. Si nu o sa ai probleme de soft sau "fizice".
 

DeletedUser

Guest
Ce parere aveti de un Allview x1Soul / Gionee elife e6? (Allview a copiat gionee)

Nu as da banii pe un telefon allview. Poate ca la specificatii sunt mai bune ca alte telefoane din aceeasi gama de pret, dar au o gramada de defecte.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
M-a interesat in special din cauza design-ului sau. As vrea ceva aprx. la fel cu design-ul AllView x1 soul :

-fara butonae, exceptie facand lateralele
-display negru, sa nu existe nimic alb pe fata
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus