Discutii - Modul Aventuri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser12588

Guest
mangutaiulian intra cu soulnick si quasar, mai are si alte conturi, da nu le stiu, chiar nu se face nimic in aceasta privinta? Din 10 lupte prin vreo 5-6 in care nimeresc cu clone. Deja se exagereaza cu aceste clone.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14746

Guest
calin messi ... intra si joaca doar cand stie ca o sa castige ... cand il are ca oponent pe nexam(de exemplu) iese,nu-i comvine ca o sa piarda...asa face la fiecare lupta!
 

DeletedUser12588

Guest
calin messi ... intra si joaca doar cand stie ca o sa castige ... cand il are ca oponent pe nexam(de exemplu) iese,nu-i comvine ca o sa piarda...asa face la fiecare lupta!

Asa sunt si eu, mai nimeresc cateodata cu jucatori de 20-40 iar in echipa adversa toti peste 100-120. :hmf:
 

DeletedUser24094

Guest
Asa sunt si eu, mai nimeresc cateodata cu jucatori de 20-40 iar in echipa adversa toti peste 100-120. :hmf:

Si ce e rau in asta?

Daca intr-o echipa sunt toti peste 100-120 iar in cealalta echipa mai este un ratacit de 20-40 inseamna ca dintr-o echipa merge unu de 100 la banca iar in cealalta unu de 20.

Iar restul jucatorilor din echipa care il au pe ala de 20 sunt mai buni, deci avantaj la moara.
 

DeletedUser12588

Guest
Si ce e rau in asta?

Daca intr-o echipa sunt toti peste 100-120 iar in cealalta echipa mai este un ratacit de 20-40 inseamna ca dintr-o echipa merge unu de 100 la banca iar in cealalta unu de 20.

Iar restul jucatorilor din echipa care il au pe ala de 20 sunt mai buni, deci avantaj la moara.

Mai calculeaza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25046

Guest
[15:36] Spectrul 2: AM zis ca nu joc.
[15:36] Constructorr: dc?
[15:36] Spectrul 2: Nu stiu.


Si mai zici de altii.. :))))

Asta e problema, nu stiti sa luptati pentru victorie... Daca vedeti echipa adversa superioara la arme sau lv, refuzati sa jucati.
Sistemul imparte jucatorii in functe de lv (stiti foarte bine ca armele se pot schimba si dupa stabilirea celor 2 echipe), deci repartizarea jucatorilor in functie de arme este imposibila. Daca nu va place echipa e normal sa nu jucati, dar corect ar fi sa parasiti jocul inainte de start, poate colegii vor sa joace :)

E clar ca jucatorii ce detin arme unice de la diferite evenimente au un avantaj imens, dar asta e jocul, si la duel uneori esti nevoit sa te bati cu jucatori care au + 25 atribute si + 50 indemanari peste tine sau echipament mai bun, dar asta face victoria sa fie mai dulce :) ... Asta face diferenta intre jucator si jucator de rezultat. Toti castiga cufere, dar putini le merita...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3208

Guest
Ce 30, 40 de cufere zice el :))) eu de 10 meciuri castig si nu am vazut unul, si cand pica normal are potiune in el.
 

DeletedUser12588

Guest
Ce 30, 40 de cufere zice el :))) eu de 10 meciuri castig si nu am vazut unul, si cand pica normal are potiune in el.

Odata am primit in 4 lupte la rande cufar, altadata n-am primit in 14 victorii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14746

Guest
http://prntscr.com/78v6ge

poftim cultura ... face figuri si urla aici in toate partile,si el isi bate joc (la fel ca si clonele) ... macar abtine-te sa te consideri mare "zeu" pe-aici ...
Decat sa-ti bati joc de nervii cuiva mai bine stai in banca ta si nu te mai baga la aventuri ... oameni frustrati ce sunteti
 

DeletedUser24094

Guest
[21:42] Henry: Tkola ai primit realizarea [1001 Aventuri] primul.
 

DeletedUser14746

Guest
spectrule,2 meciuri consecutive ai facut chestia aia ... si nu mi se pare normal ca alti 3 jucatori sa "sufere" pentru ca tie nu-ti comvin echipele...iar cand te intreb daca joci imi raspunzi ironic ... hai sa fim seriosi :-w In ultima vreme ai prea multe aere ...
Crezi ca mie imi comvin clonele?NU...dar pentru asta nu ies din joc,scot acolo 100-200 puncte,cat se poate ... dar tu nu,tu aspiri la cufar la fiecare lupta.
 

DeletedUser12588

Guest
spectrule,2 meciuri consecutive ai facut chestia aia ... si nu mi se pare normal ca alti 3 jucatori sa "sufere" pentru ca tie nu-ti comvin echipele...iar cand te intreb daca joci imi raspunzi ironic ... hai sa fim seriosi :-w In ultima vreme ai prea multe aere ...
Crezi ca mie imi comvin clonele?NU...dar pentru asta nu ies din joc,scot acolo 100-200 puncte,cat se poate ... dar tu nu,tu aspiri la cufar la fiecare lupta.

Nu am jucat pentru ca in majoritatea cazurilor jucatorii intre 1-60 fac pe veteranii, stau la lupta cu unu' de 140 full proscris, poate chiar si +1, iar pe cand el cu o amarata de flinta, uite asa nu faci nici macar 50 de puncte amarate. Prefer sa stiu ca stau 10-15 minute, decat sa fac 5-10 puncte de penalizare pentru 50 de puncte.
 
Sus