Discutii - Modul Aventuri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser26124

Guest
Nu inteleg de ce la asa multa lume nu le pica cufere , mie de exemplu azi mi-au picat 3 la rand :d:d:d:d:d si in ele numai iteme proscris si sticlute de alea:whistle::whistle::whistle::whistle:
 

DeletedUser8280

Guest
Ce norocos :razz:
Eu nu am mai luat cufar de o saptamana . Si nu exagerez deloc .. vreo 5-7 aventuri pe zi si nimic , niciun cufar :huh: Singurul cufar deschis saptamana asta a fost unul cumparat cu pdv ... Si ala cu continut vai de capul lui ..
Ori s-a modificat sansa de drop , ori am eu un 'noroc' aparte :nu:
 

DeletedUser19531

Guest
Cum fac realizarea manie divina si realizarea fara pacat???


*A aparut un bug ce arata miscarea adversarului :cooln:
2a6ovmq.jpg

+ un lag destul de mare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12588

Guest
Exemplu:

Cook
150 - Proscris 1
130 - Pusca cu aburi
130 - Proscris
80 - Pusca de aur

Dalton
142 - Hanks
133 - Pusca de aur
80 - Flinta cu alice
70 - Pusca de pasti


Te las sa calculezi sansele, chiar nu ma intereaza 50-100 puncte. :hmf:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14746

Guest
spectrul are dreptate...sunt diferente foarte mari intre echipe(uneori) ... dar de cele mai multe ori diferenta e chiar uriasa,atat diferenta de arme cat si de hp!
Eu azi am intrat la 4 aventuri(incerc sa fac realizarile,ca aventurile in sine nu ma pasioneaza) si am castigat doar odata,eu am 4k hp ... dar intru cu jucatori sub 2k s dincolo au cate 2-3 5k hp .. ce poti face ?
 

DeletedUser8280

Guest
Nu am zis ca nu are dreptate sau ceva de genul asta . Eu am aceleasi nemultumiri ca si voi (Dark , spectrul , dar si restul jucatorilor) .
Insa .. eu am subliniat faptul ca daca nu iti convine echipa sau ceva ... Nu e o solutie sa iesi din joc sau sa nu joci deloc .. Sincer acum :razz:
Nici mie nu imi convine sa joc impotriva unuia cu aburi alaturi de un jucator cu flinta . Insa e mai bun acel jucator cu flinta decat un jucator off . Am reusit sa il inving pe bau bau de 2 ori . El cu hp si arme , iar eu doar cu prichindei . Cum ? Organizat .. am cucerit cladiri , le-am pastrat si aia a fost .. Daca o echipa e mult mai buna nu inseamna ca e invincibila . E adevarat ca de cele mai multe ori e posibil sa pierzi . Insa daca ai intrat in joc , apai joci ... nu strici jocul celorlalti . E posibil ca data viitoare sa pici tu in echipa mai buna .
si apropo de realizari .. astea le poti face si intr-o echipa slaba . Le poti face de unul singur ( pe majoritatea , daca nu chiar pe toate) . Deci nu cred ca e cea mai buna scuza :whistle:
 

DeletedUser14746

Guest
lasa-ma cu "echipa" ca unii habar n-au pe ce planeta traiesc :-w
 

DeletedUser8280

Guest
Nu stiu daca are rost sa enumeram aici clonele :( Oricum daca iesim din aventura , noi nu mai avem posibilitatea sa jucam vreo 15-30 minute ..
 

DeletedUser25910

Guest
ianchy86 alta clona ,iese cand vede ca mor 2 din echipa lui
 

DeletedUser24094

Guest
Drakath9 - Zeus70 , intra cu 2 conturi odata si joaca in functie de ce echipa are :)
 
Sus