Discutii - Modul Aventuri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser25880

Guest
De ce ne-ati pacalit??? Ati spus ca nivelul caracterului nu afecteaza sansa de ferire si tintire si totusi afecteaza negativ, sanse foarte mici de ferire si la fel pentru tintire, de ce???:mad::mad::mad:

probabil e de la setul de proscris daca nu atunci ori ai avut ghinion ori ai tras de lao distanta mare.:x_razz::x_razz:
 

DeletedUser

Guest
Cum fac aceasta realizare ?:tumble:

Rascolind prin alte forumuri de pe alte comunitati am aflat numai ca trebuie sa stai pe un anumit spatiu un anumit numar de runde...Nu stiu cat de veridica e acea informatie totusi, desi un admin a spus-o_Oricum un atotstiutor cu o poza cu o iapa de pe acest forum stie cum trebuie sa facem realizarea, dar e prea nasol ca sa ne spuna si cum.Sau macar sa ne dea un indiciu cum a facut acel admin. :whistle:
 

DeletedUser

Guest
Rascolind prin alte forumuri de pe alte comunitati am aflat numai ca trebuie sa stai pe un anumit spatiu un anumit numar de runde...Nu stiu cat de veridica e acea informatie totusi, desi un admin a spus-o.

Ce admin e ala de minte in halul asta? :)) Daca-mi zici cine, iti zic cum poti face rost de realizare :P
 

DeletedUser25625

Guest
Rascolind prin alte forumuri de pe alte comunitati am aflat numai ca trebuie sa stai pe un anumit spatiu un anumit numar de runde...Nu stiu cat de veridica e acea informatie totusi, desi un admin a spus-o_Oricum un atotstiutor cu o poza cu o iapa de pe acest forum stie cum trebuie sa facem realizarea, dar e prea nasol ca sa ne spuna si cum.Sau macar sa ne dea un indiciu cum a facut acel admin. :whistle:

eu stiu doar poze cu martoage...
 

DeletedUser

Guest
Ce admin e ala de minte in halul asta? :)) Daca-mi zici cine, iti zic cum poti face rost de realizare :P

Stai, stai, stai!De unde sa stiu ca pot avea incredere in adminul respectiv sau in tine?:razz:Aah, stiu!Incerci sa ma derutezi, aham!:up:
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Pai intai trebuie sa apara puiul, apoi ce scrie acolo ? Pui prajit... deci il iei si il prajesti, ce poti face cu puiul... numai vezi sa nu te arzi.
 

DeletedUser

Guest
Pai intai trebuie sa apara puiul, apoi ce scrie acolo ? Pui prajit... deci il iei si il prajesti, ce poti face cu puiul... numai vezi sa nu te arzi.

Il mananci ce poti face cu el...Problema e ca nu vad nicaieri nici un pui pe harta...:mad:
 

DeletedUser8280

Guest
Pai intai trebuie sa apara puiul, apoi ce scrie acolo ? Pui prajit... deci il iei si il prajesti, ce poti face cu puiul... numai vezi sa nu te arzi.

Inca un indiciu , te rog :) Unde gasim acest pui : pe harta , in meniul aventuri , in meniul realizari , in aventura etc. ? :roll:
 
Sus