Discutii - Modul Aventuri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser25046

Guest
Nu zic ca bonusurile oferite erau cele mai corecte, erau putin exagerate ce'i drept, dar macar aveai o motivatie sa joci... acum joci ca sa ce? sa faci palarie de proscris la lv 1 care ofera +3hp :blink: trei hp bre :)))))

Un + 40 hp pentru un lv de upgarde ar fi ok.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14746

Guest
daca pana acum ne-am plans ca e o adevarata bataie de joc ... uite ca ne-au mai lovit cu una ... bine ca noi ne tot ridicam ... pana la un moment dat si atunci o sa ajunga sa joace doar adminii intre ei :/
Daca nu ati observat,foarte multa lume se plange de joc,si nu din astia noi(sa zici ca nha,habar n-au ei de joc)...se plange lume veche,oameni cu ani investiti in acest joc !
Nu e doar ca se plang de situatie si de joc...dar au si renuntat(din ce in ce mai multi)
PACAT!
Inloc sa faceti ceva sa remediati situatia jocului(tot mai slab "activ") voi inca o inrautatiti :-w
 

DeletedUser25980

Guest
Mi am luat ban 5 zile pentru ca am vorbit urat cu un player, care la aventuri, juca cu clone. Ce i drept, a fost greseala mea ca m am enervat aiurea si am vorbit urat. Fata de mine s au luat imediat masuri, fata de ce i cu clone... as prefera sa nu reproduc ce raspuns am primit prin ticket. Sper sa se rezolve problema cu clonele.
 

DeletedUser12588

Guest
Aveti raspuns aici. Bagati tickete si raporati acum. Termenati cu spam-ul in topicul asta.

Suport:
Momentan jocul nu prevede sanctionarea acelor jucatori care intra la aventuri cu diferite conturi, facute pe alte lumi.
Atat timp cat , pe aceeasi lume de joc, jucatorul are doar un singur cont, inseamna ca este respectat regulamentul de joc si nu exista motiv de sanctionare/blocare jucator ca sa nu participe la aventuri de pe mai multe lumi.

Regulament joc
:
.
.
3.2.2. Se interzice orice actiune in comun intre doua conturi care impart aceeasi legatura de internet.
3.4 Folosirea oricarei metode pentru a face schimb de avantaje intre diferite lumi de joc este strict interzisa.
----------------------------------------------------------------------
Pentru mine este destul de clar, pentru admini....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14746

Guest
raportati jucatorii care folosesc clone ... se pare ca se impart banuri pe motivul asta ;)
Bagati tickete pe ei ca poate se linistesc ... din sfarsit se face ceva si in privinta asta :X
 

DeletedUser26158

Guest
hp

dupa ce oricum era greu sa ne batem cu cei care au pustile de la ultimele eventuri,dar totusi mai compensam si noi daca aveam pusca lvl 1,acum a-ti reusit sa ne rezolvati de tot,cei cu pustile de la ultimele eventuri nici macar nu se mai misca din loc,ce rost mai are cand ne fac din cateva lovituri,la ei dmg-ul si hp-ul a ramas cam acelasi la noi a-ti luat si din hp si din dmg :(( intrati voi adminii si jucati cu ei
 

DeletedUser25910

Guest
dupa ce oricum era greu sa ne batem cu cei care au pustile de la ultimele eventuri,dar totusi mai compensam si noi daca aveam pusca lvl 1,acum a-ti reusit sa ne rezolvati de tot,cei cu pustile de la ultimele eventuri nici macar nu se mai misca din loc,ce rost mai are cand ne fac din cateva lovituri,la ei dmg-ul si hp-ul a ramas cam acelasi la noi a-ti luat si din hp si din dmg :(( intrati voi adminii si jucati cu ei

Te mai plangi mult? Nu te bate cu ei ,fugi de ei si gata..... la roman nimic nu-i convine :mad::mad::mad:
 

DeletedUser3208

Guest
Am scris si eu un comment si am fost penalizat :D de acum o sa stau linistit ca se da penalizare cum ai bate din palme.

O zi buna.
 

DeletedUser3208

Guest
Eu nu inteleg cine face aceste reguli si pe ce anume se bazeaza ? pana la urma cei care au investit in setul proscris +1 si +2 a fost in zadar ? cum sa dau dauna la fel ca unu care nu are proscris pe el si nici arma... bataie de joc, nici itemele nu le mai pot vinde macar.
 

DeletedUser25046

Guest
dupa ce oricum era greu sa ne batem cu cei care au pustile de la ultimele eventuri,dar totusi mai compensam si noi daca aveam pusca lvl 1,acum a-ti reusit sa ne rezolvati de tot,cei cu pustile de la ultimele eventuri nici macar nu se mai misca din loc,ce rost mai are cand ne fac din cateva lovituri,la ei dmg-ul si hp-ul a ramas cam acelasi la noi a-ti luat si din hp si din dmg :(( intrati voi adminii si jucati cu ei

Si cei cu arme de event au setul de proscris la lv 2 ... ma refer la cei care joaca regulat.:nesigur:
 

DeletedUser14746

Guest
de curiozitate ... in momentul de fata,cate sute de aventuri trebuiesc terminate ca sa iau si eu un cufar? :/
Am castigat vreo 10 aventuri ... 0 cufere :|
WTF ... si altii iau 2 odata :-w
 
Sus