Discutii - Modul Aventuri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser12588

Guest
E posibil ca cineva cu arma de 2-667 daune sa dea numai daune peste 500? Am vazut pe cineva sa traga 7 runde la rand cu 500-700 daune cu o astfel de arma. :boone:
 

DeletedUser24094

Guest
Era dezechilibru mare inainte, cei care aveau proscris +1 faceau legea, mi se pare ok asa, mai greu dar ok.
 

DeletedUser25910

Guest
3-5 zile primesc ban, trimit si ei tichet ca n-au stiut ca nu vor mai face si tot asa.

Lasa clonele bre si nu mai vorbi de altii....
Prea ai stiu tu mutarile noastre.Care e al tau ? alexandruionutalexe sau dani2014best? Incercam cu o raportare? :ras:
 

DeletedUser12588

Guest
Lasa clonele bre si nu mai vorbi de altii....
Prea ai stiu tu mutarile noastre.Care e al tau ? alexandruionutalexe sau dani2014best? Incercam cu o raportare? :ras:

Poti sa raportezi ambele conturi, crezi ca eu nu nimeresc cu astfel de jucatori? Care habar n-au ce sa faca? Pot sa-ti enumar zeci de jucatori care joaca mai prost ca aia 2. Ati pierdut, asta e, noi l-am avut pe Impaqt, i-am zis in cel putin 4 ture sa nu stea la duel cu Tkola, ca sa putem lua moara mai repede. La fel si pe banca, am zis sa mearga prin spate, el direct prin fata la Tkola.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25910

Guest
Poti sa raportezi ambele conturi, crezi ca eu nu nimeresc cu astfel de jucatori? Care habar n-au ce sa faca? Pot sa-ti enumar 10 de jucatori care joaca mai prost ca aia 2.

Hai sa trecem peste asta.... te mai intreb odata: Cum stiai cum mutam? Fara o clona nu aveai cum sa stii... deci ....
O zi buna
 

DeletedUser12588

Guest
Hai sa trecem peste asta.... te mai intreb odata: Cum stiai cum mutam? Fara o clona nu aveai cum sa stii... deci ....
O zi buna

Asta tine de experienta pe care o am, am 15-30 de secunde in care sa anticipez solutia cea mai buna pe care o pot alege pentru a contracara adversaru'. Poti sa faci raport pentru ambele conturi.
 

DeletedUser24094

Guest
Prima? :D

Capture.png
 

DeletedUser25625

Guest
Cand se face mapa noua sau alt mod de joc CTF, DM, TDM ?
 

DeletedUser8280

Guest
Doxie .. ce pana mea ? :huh: Daca ala nu e photoshop , atunci inseamna ca tu imi furi pustile din cufere :sad: de cand au inceput aventurile tot o caut si inca nu o am .. si tu o ai la lvl 2?
 

DeletedUser24094

Guest
nu e paint, o am pe lumea 19.

Dar am deschis 1k + cufere.
 
Sus