Esti nou ? Posteaza aici!

DeletedUser16953

Guest
Incearca sa te uiti la mail-uri pe fiecare id pe care-l ai :)) Si vezi acolo mailu' cu inregistrarea .
 

DeletedUser24802

Guest
Salut sunt Alex si am 14 ani joc de 1 an the west dar mi-am pierdut un cont asa ca am un cont nou :whistle:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salutare

Am mai jucat the west acum vreo 2-3 ani, am ajuns pe lumea 1 la level 108-109 cred, cam asa.
Am vazut ca un prieten a dat like pe pagina de facebook, si atunci am devenit curioasa ^^
Mi-am facut un cont pe Hawaii, sper ca desi jocul arata atat de diferit sa fie la fel de interesant si captivant :D
Nu cred ca ar trebui sa intreb ce e nou? xD ar fi prea multe de zis ^^
 

DeletedUser22039

Guest
Am mai jucat the west acum vreo 2-3 ani, am ajuns pe lumea 1 la level 108-109 cred, cam asa.
Am vazut ca un prieten a dat like pe pagina de facebook, si atunci am devenit curioasa ^^
Mi-am facut un cont pe Hawaii, sper ca desi jocul arata atat de diferit sa fie la fel de interesant si captivant :D
Nu cred ca ar trebui sa intreb ce e nou? xD ar fi prea multe de zis ^^

Arr , curioas(a) , pai ca sa-ti prezint eu Hawaii e o lume de pepitari , cumperi cu pepite indemanari , etc .. :d , iti recomand L1 :whistle:
 

DeletedUser

Guest
Cosmin, am 19 ani și sunt din Bârlad, arta este domeniul meu și am de când în timpul facultății să-mi găsesc niște prieteni care pot lucra cu mine la un proiect măreț... vreau să realizez un joc browser mmorpg cu daci și romani 100% românesc numit Gebeleizis (Cine știe poate cu timpul îmi deschid o companie) :boone: Numa-i bine și sănătate tuturor!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dan,14 ani sunt din Chisinau,Moldova.Cant la un instrument numit chitara.Am jucat the-west mai inainte cu pauze,acum am hotorat sa ma apuc mai serios.
 

DeletedUser24018

Guest
Salutare. Sunt Vlad ,am 21 ani si sunt din Targoviste. Joc jocul asta doar pentru prieteni si sa ma relaxez, aventura inceputa undeva de la lumea 4.
 

DeletedUser24619

Guest
Salut, ma numesc Mihai , am 18 ani si sunt din Caracal,judetul Olt, joc Tw de 3 ani si numele meu pe joc e marcumihai, joc pe toate lumile.
 

DeletedUser

Guest
Salutare sunt Adelin am 14 ani , locuiesc intr-un satuc din Mehedinti, am experienta in joc , nume de joc:adixxl2000, joc pe lumea 1
 

DeletedUser

Guest
Salut.
Sunt Ștefania, am 17 ani si sunt din Iași.
Am inceput sa joc TW cand s-a deschis Lumea 4, dar m-am lasat.:tumble:
Am reluat recent jocul. Am un singur cont pe Hawaii cu numele de joc inge.:boone:
 

DeletedUser25122

Guest
Salut

Eu sunt Panteu si sunt un reptilian capturat de Lazarus.Sunt aici ca sa ajut americanii sa controleze lumea.
 

DeletedUser

Guest
Numele GabrielM2013, varsta 11 ani, locuiesc in Buzau, si joc de 1 an TheWest :)
 

DeletedUser

Guest
Iasmin, 21 ani din Timisoara, nume in joc: Chrys Hooligans, Am jucat de pe lumiile 2-3 pana pe lumiile 10-11 dupa care m-am lasat, M-am reapucat acum pe Hawaii, sper sa mai stiu cate ceva desii jocul a avansat mult! Succes!
 

DeletedUser25284

Guest
Salut ma numesc Eduard am 19 ani sunt din olt . Joc pe hawaii cu numele *Eddy*
 

DeletedUser25189

Guest
Buna!

Sunt foarte noua pe aici...cred ca am pierdut multe nevizitandu-va din timp:nesigur:
 

DeletedUser25352

Guest
Salut , Ma numesc George am 15 ani si locuiesc in Pitesti . Numele actual cu care joc acuma este PaRaLyZerMho.
Am mai jucat si inainte TheWest pe un cont de 57 cu numele LapteUHT doar ca pe acela l-am pierdut deoarece numai intram pe el . Acum m-am apucat din nou si m-i se pare foarte fain decat cel vechi .
 

DeletedUser22066

Guest
Salut
Ma numesc Alexandru, sunt din Campina si am 14
Joc TW de aproape 3 ani, insa am mai jucat acum vreo 4-5 ani cam o luna.
 
Sus