Esti nou ? Posteaza aici!

DeletedUser21202

Guest
Ma numesc Octavian. Sunt din Gura Humorului joc tw de cand a aparut lumea 2:)
 

DeletedUser

Guest
Salutare , numele meu este Victor , sunt din Braila si joc TW de o saptamana.
 

DeletedUser

Guest
Salutare, numele meu este Euclid, sunt din Pipirig si joc the-west de cand a aparut...metin2.
 

DeletedUser

Guest
Salutare, numele meu este Euclid, sunt din Pipirig si joc the-west de cand a aparut...metin2.

frumos.....
eu sunt din descriere......ma aflu pe profil.....joc TheWest de când mi'am rupt măseaua mica (serios :)) ):dastardly:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23193

Guest
Saluatre tuturor...ma numesc Nicusor, am 15 ani si joc TheWest de cand a aparut Lumea 3..cu toate ca nu mai joc pe aceasta lume...:)

<3W
 

DeletedUser23517

Guest
Salut, sunt Vali, mare fan al limbii romane ^^, 18 ani. Am mai jucat the west in trecut, dar m-am lasat pt. ca devenise plictisitor. :)
 

DeletedUser

Guest
salutare

am ajuns la nivelul 120...ce e ciudat e ca nu mai pot creste decat pana aici...la experienta imi apare cata am pana la infinit..ce pot face?am vazut ca alti jucatori au trecut de 120...:mexican::mexican::mexican:
 

DeletedUser

Guest
Neata, sunt Alexandru, am 19 ani si joc pe lumea 8 cu numele asta. Am mai jucat acum foarte mult timp the west, pe vremea cand nu erau pantaloni si alte chestii ridicole, dar recent m-am apucat iar ca ma plictiseam.

Bine v-am gasit.
 

DeletedUser5629

Guest
Salut, bine ai venit! Ăla ești tu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23642

Guest
SAlzz

Salutare tuturor sunt laur 19 ani.m-am lasat de joc akm 1an jumate si mam gandit sa ma reapuc dupa cum vad s-a modificat TW-ul foarte mult.Sper sa ma obisnuiesc cu el!!!!

Bfta Si spor la joc!!!<3W<3W<3W
 

DeletedUser

Guest
My name is Bogdan. 14 yo and i don't speak romana. Am experenta foarte mare in west pentru ca am inceput sa joc acum o saptamana si inca invat putinele chestii pe care nu le stiu inca :)
 

DeletedUser

Guest
Neatza.Ma numesc Andrey.In joc sunt Andreyvecinu.Am 14 ani.Si acest joc este foarte foarte foarte cool.Joc pe lumea 1 si pe georgia.Sunt incepator:X:nesigur:
 
Sus