Esti nou ? Posteaza aici!

DeletedUser

Guest
Salut,bine v-am regasit ... multi nu ma cunoasteti dupa numele acesta,am mai jucat The-West dar nu dau numele ...
Joc pe Georgia,numele in joc : gloryous
Numele in realitate: Ciprian
Am 14 ani,ador muzica,distractia,the-west,tenis de camp,fotbal,petrecerile si imi place sa petrec timpul cu prietenii :)
 

DeletedUser

Guest
Gogu , imi place sa mananc ceapa , si am o furnica pe nume Urinela
 

DeletedUser22610

Guest
Nume, evident:Razvan, am 11 anisori,joc de cand sa lansat lumea 2 dar mam lasat si am revenit cand sa lansat lumea 8.Posesorul chiar unei iubite

Deci ai 11 ani(am fost pe aproape cand am zis ca ai 12 ani):)) ... LoL ce dusman mai am si eu ... pregateste-te de niste duele pe 4 ! :>


Salut ,ma numesc Daniel am 17 ani,Rm.Valcea .... joc The West de cand sa facut lumea Florida !:up:
 

DeletedUser

Guest

Deci ai 11 ani(am fost pe aproape cand am zis ca ai 12 ani):)) ... LoL ce dusman mai am si eu ... pregateste-te de niste duele pe 4 ! :>


Salut ,ma numesc Daniel am 17 ani,Rm.Valcea .... joc The West de cand sa facut lumea Florida !:up:

tu iti dai seama ca postul ala a fost scris la misto nu?

o sa ma pregatesc, da mai bine pregatestete tu, ca am dat de bani=>iteme si tu ai dat de draq
 

DeletedUser22610

Guest
11 ani nu pot sa cred .... :ras:
ce imi faci ma cred ca ma bati nu azi ce ai facut ?!?!:ras:
Ai luat bataie si azi ... LoL :ras:

11
 

DeletedUser9859

Guest
11 ani nu pot sa cred .... :ras:
ce imi faci ma cred ca ma bati nu azi ce ai facut ?!?!:ras:
Ai luat bataie si azi ... LoL :ras:

11

Vrei sa zici ca daca tu ai 17 ani si esti noob nu poate sa te bata unu' de 11 ani care stie sa joace?
 

DeletedUser22610

Guest
Vrei sa zici ca daca tu ai 17 ani si esti noob nu poate sa te bata unu' de 11 ani care stie sa joace?

Il bat la duel pe 4 :up:....din 11 duele cu el doar 3 a castigat ...:whistle:

Dar el zicea ca are mai mult de 11 ani :)) acum am vazut pe forum din gresala ...LoL:))
 

DeletedUser

Guest
Salut! Ma numesc Adi, am 15 ani, imi place TW la nebunie ( duelurile ) :boone: ! <3W . Imi place sa ma joc fotbal/tenis(camp/masa), imi plac jocurile pe calculator, si mai ales, imi place sa ma distrez ! :)
 

DeletedUser6566

Guest
Eu joc de la inceputul lumii 1 si pe forum sunt inregistrat de cand cand PWG avea 3 stele pe forum si Patrat nici nu era moderator.De Lord Ion ce sa zic? nici nu exista.:ras:
 

DeletedUser23040

Guest
Salut
Numele meu este Marius
Felicitari pentru joc/forum
Sunt super ambele
Bafta
 

DeletedUser23060

Guest
Gabi, 14 ani, Ploiesti.

Cam atat :)
In rest va las pe voi sa imi descoperiti caracterul.
 

DeletedUser

Guest
Am 12 ani,nume Alex,Unde locuiesc scrie
Mam nascut pe 03.03.00
Incepusesi sa ma joc cam de pe lumea a7,a8
Deatunci cand nu erau obligatiunile,negustorul ambulant realizarile etc.
 
Ultima editare de un moderator:

lord ion

West Marshal
am mai avut un cont pe care am ban permanent din cauza unuia ca tine.

adica cum unuia ca mine ??
daca tu nu esti in stare sa respecti citeva reguli, sintem noi de vina ?
si apropo: 5.2. Crearea altor conturi pentru a scapa de inchiderea contului este interzisa si se sanctioneaza cu inchiderea definitiva a contului respectiv. De asemenea, in cazul banarii temporare este interzisa crearea altor conturi, aceasta duce la inchiderea contului nou creat si prelungirea pedepsei pe contul de baza.

deci tu incalci in continuare regulamentul, si te mai si dai de gol :ras::ras:
 

DeletedUser2854

Guest
Eu joc de la inceputul lumii 1 si pe forum sunt inregistrat de cand cand PWG avea 3 stele pe forum si Patrat nici nu era moderator.De Lord Ion ce sa zic? nici nu exista.:ras:

Sunt inregistrat pe forum de pe atunci si eu dar nu ma laud ca tine . Cand faceam pe "marele spammer " (aluzie pistolarul ) lord nu stia sa intre la saloon .
 

DeletedUser

Guest
Bogdan , parca 14 ani , si cum ii zice ma' la ala ... aa da , sunt din Sibiu . Sunt si putin :blink: si :magar: dar supravietuiesc.
 
Sus