Esti nou ? Posteaza aici!

DeletedUser

Guest
Ma numesc Cristi , am 16 ani si as dori sa imi spuneti si mie cui trebuie sa ii trimit povestea "cum am inceput eu sa joc The-Wsts"
Multumesc!!!
 

lord ion

West Marshal
Ma numesc Cristi , am 16 ani si as dori sa imi spuneti si mie cui trebuie sa ii trimit povestea "cum am inceput eu sa joc The-Wsts"
Multumesc!!!

Durata concursului :
In aceasta perioada puteti sa trimiteti creatiile prin mesaj privat la unul dintre membri organizatori: IULIANP, NIMIC GRAV, ALBERTUS, DARKSILK
Start: 12 octombrie 2011 ora 00:01
Sfarsit: 28 octombrie 2011 ora 23:59:59

se trimit prin PM
 

DeletedUser

Guest
Ma numesc Bogdan , am 14 ani, sunt din Petrosani jud HD ... Jucator pe: Lumea 1,5 ,Colorado,Buffalo,Arizona,El dorado,Delaware si in Special Lumea 7
:up:
 

DeletedUser

Guest
Stau in Petrosani ... se intelege din descriere
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut, numele meu este Cristian, 20 ani, din Tulcea.
Am inceput sa joc acest joc din curiozitate dar si sa vad vad ce e de capul lui si a inceput sa imi placa. As dori daca poate cineva cu experienta mai vasta in joc sa ma ghideze, as fi foarte recunoscator, multumesc

Pana la urma scopul unui joc browser este relaxarea,socializarea si distractia
 

DeletedUser

Guest
Nus asa nou

Nume:Sebastian
Varsta:14 ani
Locatie:Roma,Italia
Experienta:aproape 1 an
 

DeletedUser21821

Guest
PWG: Esti nou? Vrei sa te prezinti pentru a te cunoaste si ceilalti utilizatori? Aici este locul. Poti face un post mai jos in care sa-ti faci o scurta descriere, dar, nu uita sa-ti treci si numele, varsta si alte informatii pt. a ne putea cunoaste mai bine:).

P.S. Fara off-topic, spam etc.

Comunitatea The-West! :dastardly:

Nume Prenume:Lupascu Calin
Varsta:15
Data nasteri: 11/05/1996
Sex:barbat
Locatie:Bacau
Hobby:cu baieti pe afara,joc the west pe contu lui fratemiu.
E ok?

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nume Prenume:Lupascu Calin
Varsta:16
Data nasteri: 11/05/1996
Sex:barbat
Locatie:Bacau
Hobby:cu baieti pe afara,joc the west pe contu lui fratemiu.
E ok?


Nu , nu e ok. Nu aveti voie sa jucati pe acelasi cont. Este pass sharing si se pedepseste cu ban permanent. BTW, daca ma insel, e imposibil sa ai 16 ani daca esti nascut in 96'.
 

DeletedUser2854

Guest
Nu , nu e ok. Nu aveti voie sa jucati pe acelasi cont. Este pass sharing si se pedepseste cu ban permanent. BTW, daca ma insel, e imposibil sa ai 16 ani daca esti nascut in 96'.

Nu . Asa e are 16 . Sau cel putin face 16 . Tot 16 are :ras: .
 

DeletedUser21821

Guest
Nu , nu e ok. Nu aveti voie sa jucati pe acelasi cont. Este pass sharing si se pedepseste cu ban permanent. BTW, daca ma insel, e imposibil sa ai 16 ani daca esti nascut in 96'.


Da,ok greseala mea,abia ma trezisem,si contul a fost al lui,de accea am numele astape forum,ca sa nu mai fac alt cont
 

DeletedUser

Guest
Ma numesc Adrian(prieteni imi spun ady) varsta e secreta , sunt din Vrancea, a experienta de un an de pe lumea 1, apoi m-am lasat de TW si m-am apucat acum 4 luni iar de joc.

<3W


<3w
 

DeletedUser

Guest
Asa......ma numesc George am 15 ani
Am mai jucat the west acum un an pana la lvl 90 dar mam lasat de plictiseala si acum m-am mai apucat iara ca sunt curios cum ii acum jocu'.
 

DeletedUser

Guest
Gabi, 18 ani, am mai jucat acum un an pana la lvl 80, dar am avut probleme cu PC-ul si nu am mai putut sa fiu activ. Imi place desenul si iarba si deja stiti prea multe!
 
Sus