Esti nou ? Posteaza aici!

DeletedUser

Guest
Ma numesc Andreea, am 16 ani. Stau in Prahova, Campina.

Am jucat the west de prin 2009 dar m-am lasat. M-am reapucat acum 2 saptamani.:d

joc pe lumea El Dorado si pe Delaware
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ma numesc Andreea, am 16 ani. Stau in Prahova, Campina.

Am jucat the west de prin 2009 dar m-am lasat. M-am reapucat acum 2 saptamani.:d

joc pe lumea El Dorado si pe Delaware




Si eu tot in Prahova stau, dar nu in Campina.
 

DeletedUser8674

Guest
Hai ca ma prezint si eu

Lovas Norbert
13 ani
Imi place muzica,cant la chitara de vreo 4 (am acustica si clasica),de craciun imi cumpar electrica.
Imi place sa cant(asa cum am zis).Am castigat deja o cupa la karaoke.
Deci sa continuam
Locuiesc in Romania- Cluj- Cuzdrioara.
E o comuna destul de frumoasa
La scoala ma duc in Dej.
Si cam atat despre mine. :whistle:

PS.Sa nu uit.Sunt maghiar.(adica sa intelegi mai bine ungur)
 

DeletedUser9859

Guest
Alexandru Popescu, prietenii imi spun Barosanu' nombero uno!Vara stau in Italia la cules de portofele, in rest imi petrec timpul prin Bucuresti, cu prietenii mei.Baiat misto, 15 ani, media generala 5.6, par roscat, ochi bulbucati, freza in stil "creasta", un metru inaltime si vreo 2 metrii latime.

Fetele dragute sa ma contacteze: unbaiatd
 

DeletedUser

Guest
Ma numesc Todea Tudor am 12 ani stau in jud.Cluj oras Cluj-Napoca ....ocupatie:The-West
 

DeletedUser

Guest
Salutare:d, sunt Cristi si am 23 de ani, am jucat the west in urma cu 2 ani sub un nume care unii jucatori mai vechi l-ar recunoaste imediat:cooln:, m-am reapucat de the west acum 4 zile si sunt uimit de cate s-au schimbat, am ajuns sa nu mai tin minte cum era jocul acum mult timp:roll:.
 

DeletedUser19876

Guest
Salutare:d, sunt Cristi si am 23 de ani, am jucat the west in urma cu 2 ani sub un nume care unii jucatori mai vechi l-ar recunoaste imediat:cooln:, m-am reapucat de the west acum 4 zile si sunt uimit de cate s-au schimbat, am ajuns sa nu mai tin minte cum era jocul acum mult timp:roll:.

Pai zi numele poate te stim.
 

DeletedUser20061

Guest
Salut sunt ff nou adik sunt de o saptamana pe joc imi palce ff mult am 10 ani (nu radeti) pe lumea a 6 si ma mai uit si eu pe forum sa mai cunosc umpik jocu
 

DeletedUser

Guest
Salut....

Nu pot spune ca sunt nou...Pentru ca am mai jucat de mult the west...De prin 2009....Tin minte ca aveam level 80 si ceva...Eram aventurier pe comert...Dar am cedat contul,acum vad ca sa schimbat foart mult jocul...Updateuri peste updateuri..cand eram eu era level 99 si mai multe chestii...

Deci am 22 ani...Locuiesc in Constanta..Ma numesc Sergiu...Si cred ca ma voi reapuca de the west.

 

DeletedUser

Guest
Sunt Razvan, am 15 ani si sunt din Focsani. Am mai jucat de prin 2008-2009 pana in 2010(martie) si m-am lasat, apoi am reinceput pe la jumatatea lui august 2011. Pot spune ca sunt nou deorece in joc s-au introdus multe lucruri noi si sunt destul de confuz :blink:
 

DeletedUser

Guest
salut ma numesc Dumitru traiesc in Moldova,Chisinau
am 12 ani si nu pot spune c am experienta mare pe west joc pe arizona el dorado si l1
in arizona sunt vagabond :) calatoresc prin orase si caut aventuri
pe el dorado lucrez la o munca care iti da FAINA SI O VIND
pe l1 vind ciocane...500$ suint mereu pe piata
si cam atit
pa*:cooln:
 

DeletedUser

Guest
Prenume : Mihai
Varsta : 17 Ani
Oras : Craiova
Majoritatea timpului mi-l petrec cu prietenii
Experienta : Am inceput sa joc de cand se deschisese Lumea 5
In joc ma gasiti cu numele Noob-Is-Back
 

DeletedUser

Guest
Salut sunt ff nou adik sunt de o saptamana pe joc imi palce ff mult am 10 ani (nu radeti) pe lumea a 6 si ma mai uit si eu pe forum sa mai cunosc umpik jocu

Si pe celelalte lumi cati ani ai ?

On: Sunt nou ... de prin 2004 , stiu ca jocul nu aparuse dar eu ma jucam, ma cheama Maicăl si am 21 de ani pe lumea 3.
 

DeletedUser20187

Guest
Ma cheama Giuvaieru Neghinita.Am 45 de ani.Somer cu juma de norma.In tineretea mea am fost... pfooooaa...dita mai soferu de tir.Da din pacate am calcat 2 oameni cu tiru si mia suspendat carnetul de sofer.In timpul liber beau apa s-au culeg porumb.

Din istoria vietei mele sa va istforisesc cate ceva....

Deci mam nascut in Movilita di-ntro mama si 3 tati.Da din cei trei tati am ales unu singur.Mama mea era casnica si tata fierar cu juma de norma.Am facut 4 clase fara intrerupere.Dupa care mam apucat de furat porumb.Pe la 23 de ani mam apucat din nou de scuala si am mai facut 2 clase fara intrerupere, cu media generala 6, 2.DUpaia mam gandit ca numi mai tre-buie inca doi clase si dupaia incaa 4 si dupaia fachultate a-sa ca mama apucat de condus tiruri.Si acum sunt somer.
 

DeletedUser

Guest
Ma cheama Giuvaieru Neghinita.Am 45 de ani.Somer cu juma de norma.In tineretea mea am fost... pfooooaa...dita mai soferu de tir.Da din pacate am calcat 2 oameni cu tiru si mia suspendat carnetul de sofer.In timpul liber beau apa s-au culeg porumb.

Din istoria vietei mele sa va istforisesc cate ceva....

Deci mam nascut in Movilita di-ntro mama si 3 tati.Da din cei trei tati am ales unu singur.Mama mea era casnica si tata fierar cu juma de norma.Am facut 4 clase fara intrerupere.Dupa care mam apucat de furat porumb.Pe la 23 de ani mam apucat din nou de scuala si am mai facut 2 clase fara intrerupere, cu media generala 6, 2.DUpaia mam gandit ca numi mai tre-buie inca doi clase si dupaia incaa 4 si dupaia fachultate a-sa ca mama apucat de condus tiruri.Si acum sunt somer.




pun pariu ca esti un copil mai mic de 10 sau 9 ani :mad:
 

DeletedUser

Guest
Numele meu e Luis Molnar, nume de joc: luisemylian30. Varsta: 13 ani. Locuiesc in Sacele. Joc the-west din 2009, si m-am reapucat din nou.
 
Sus