Esti nou ? Posteaza aici!

DeletedUser

Guest
Ma numesc Becheru Cristian,am 18 ani,si joc The-West pe un singur cont,de cand s-a deschis Lumea 1...
 

DeletedUser19272

Guest
Howdy aLL

Salut
ma cheama in realitate Cosmin
am 14 ani
stau in Galaxia Andromeda ->Sistem Solar 4->Pimra
Fac UserBars Personalizate
 

DeletedUser19798

Guest
Hey:) Andrey29, ma cheama Andrei, 13 ani, stau in Ludus judet mures:D
 

DeletedUser

Guest
kik2, bogdan,
13 ani nu suport manelelelelelelelelelelele:boone:
 

DeletedUser18242

Guest
Buna ma numesc Mihai,am 17 ani.
imi pare bine ca va Cunosc.:up:
 

DeletedUser

Guest
ma numesc Musat Vladian, am 14 ani, m'am lasat intr'o vreme de the west dar de vreo 4 saptamani m'am apucat iar...

urasc MANELELE :whistle:
 

DeletedUser13088

Guest
salut, ma numesc lucian pe scurt lucy,nume de joc lucy97, am 14 ani si mai mult de ceva:), joc TW de aproape 2 ani ii fac peste catva luni, locuiesc in suceava si nu fumez decat aer curat:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Helo!

Ma numesc Gabriel, am 15 ani si sunt din orasul Satu Mare, Jud. Satu Mare.Sper sa ne simtim bine impreuna :)
 

DeletedUser8304

Guest
Roland
22.08.1997
Europa/Germania/Munchen/Rosenheim/Bad Aibling
:whistle:
 

DeletedUser19919

Guest
Reply:Esti nou ? Posteaza aici!

Nume: Alexandru

Varsta: 13 ani.

Hobby-uri: Counter-Strike , Transformice & The-West.!
 

DeletedUser19792

Guest
Thejkb esti un xerox,ai copiat numele la modul de pe transformice:D

Nume:Alex
Varsta:14
hobby`uri:statul,mancatul,bautul,gamingul si somnul :up:
 

DeletedUser

Guest
Salut ,-bodo-,porecla bodo .nume bogdan 17 ani ,am descoperit acest joc in 2006 ,am jucat pana in 2007 .m-am lasat de joc iar acum sunt din nou printre voi,ascult muzica rock,house,ma rog va plictisiti daca va spun tot .sunt din vaslui si ...cam atat. Imi pare bine de cunostinta:P>
 

DeletedUser2948

Guest
Salut ,-bodo-,porecla bodo .nume bogdan 17 ani ,am descoperit acest joc in 2006 ,am jucat pana in 2007 .m-am lasat de joc iar acum sunt din nou printre voi,ascult muzica rock,house,ma rog va plictisiti daca va spun tot .sunt din vaslui si ...cam atat. Imi pare bine de cunostinta:P>

Tu esti un fel de om care s-a nascut intr-o baraca construita chiar de el dupa cum aberezi pe aici. :-j

Uite, sa nu fiu off-topic: Alex, Bistrita, imi place femeile, masinile(in special TT-urile :-") si telefoanele mobile(cele cu WP7 si android) :))
 

DeletedUser

Guest
Hello , ma numesc Andra , locuiesc in Sibiu , am 15 ani ,aproape 16 . Am venit pe acest forum pentru ca am vrut sa o iau de la inceput pe o cale corecta , in joc , mai exact sa invat .


Siiiii ..... imi place sa cant , chiar cant .

Mult succes. Va pup pe toti . :roll:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19876

Guest
TW german are si el 3 ani si cateva luni , inseamna ca e din 2007?E aparut prin Primavara-Vara lui 2008.

Salut sunt Adi , am 14 ani , imi placea sa joc fotbal da nu nimeream poarta , am aflat de tw ieri .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16869

Guest
Hello , ma numesc Andra , locuiesc in Sibiu , am 15 ani ,aproape 16 . Am venit pe acest forum pentru ca am vrut sa o iau de la inceput pe o cale corecta , in joc , mai exact sa invat .


Siiiii ..... imi place sa cant , chiar cant .

Mult succes. Va pup pe toti . :roll:

Bun venit pe forum, cred ca o sa te integrezi repede :D Serios, chiar repede...
 

DeletedUser

Guest
Hello , ma numesc Andra , locuiesc in Sibiu , am 15 ani ,aproape 16 . Am venit pe acest forum pentru ca am vrut sa o iau de la inceput pe o cale corecta , in joc , mai exact sa invat .


Siiiii ..... imi place sa cant , chiar cant .

Mult succes. Va pup pe toti . :roll:

numa pe calea buna nu ai luat-o...
Ma numesc:...
Am 13 ani
si mai mult nu zic
 

DeletedUser19760

Guest
numa pe calea buna nu ai luat-o...
Ma numesc:...
Am 13 ani
si mai mult nu zic

Coca-Coca. Ce aveti ma cu fata? Sa inteleg ca sunteti prea găh ca sa acceptati o fata in comunitate?

On: stefan sau razvan, cum vreti, 14 ani.
 
Sus