Esti nou ? Posteaza aici!

DeletedUser12402

Guest
Buna!Ma numesc George,varsta e secreta:ras: si sunt din Vrancea...Joc The West cam de 1 an si vro 3 luni o_O:ras:
 

DeletedUser

Guest
Neata

Ma numesc Florin, am 14 ani, bobocel, joc the west de prin iulie 2009, cand am inceput eu avea sirEVIL (locul 1) nivel 13 pe lumea 5. Acum joc pe lumile 1 2 3 5.
 

DeletedUser19470

Guest
Salut, ma numesc Robert, am 14 ani si 9 luni:razz: sunt din Orasul Mioveni (langa Pitesti, in orasul unde se fabrica masini Dacia...)joc The West de cand a aparut lumea 7(contu' ala l-am abandonat ca asa mi-o venit mie :) )...alte date nu mai dau ca intram in detali...<3W<3W
 

DeletedUser5629

Guest
Salve, tocmai m-am apucat de joc, mi se pare interesant, simt ca am jucat proapre trei ani, se zice ca sunt din Brasov dar defapt sunt din Sfantu Gheoghe, inima ungurimii romanesti, parca am 16 ani, 5 luni 6 zile, 20 ore, 45 minute, locuiesc intr-o familie numeroasa, deci sunt singur la parinti, nu cunosc pe nimeni in joc, dar vreau sa imi salut toti prietenii.

*HI MOM!*
 

DeletedUser5250

Guest
Asa ... Deci , cum nu am ce face la ora asta , o sa postez si eu aici .
Ma numesc Cosmin si sunt din Bucuresti . Ermm ... Ce mai pot spune ... Hobby-uri : Video Games , Anime / Manga . O-r mai fii si altele , dar nu imi vin acum in minte . Joc the-west de 2 ani si ceva . Adica nu joc de 2 ani . M-am jucat si eu putin si dupa am ramas pe forum . Mdeah , trollez pe aici cand n-am ce face , in rest postez pe la spam .
 

DeletedUser19023

Guest
Buna! Sunt Raoul, am 9 ani (stiu de necrezut) sunt din orasul b******i va las pe voi sa ghiciti. Joc din 1.05.2011. Am nivelul 37 si sunt indian
 

DeletedUser

Guest
Nume:Andrei
Varsta:Secret
Locatie:Bucuresti
Experienta:1 an si ceva:cooln:
 

DeletedUser

Guest
Gabriel...Toti imi spun Gaby...
Bacau...
Joc jocul asta din vezi la profil...Nu mai stiu:)
Imi place ce imi place si nu-mi place ce nu-mi place.
 

DeletedUser17201

Guest
Nu sunt prea "nou" (sunt inca nefolosit :D)


Nume:Vlad
Varsta:12 ani
Experienta:joc de la inceputul lumii 10(Buffalo)
 

DeletedUser

Guest
Robert , 14 ani, nu joc TW.

wellcome me to da' club meng?: (
 

DeletedUser12011

Guest
nu sunt nou , dar... Ma numesc Ionut..Duca pe scurt:ras: ..Nick: john duca,johndu,johno ...joc de cand s-a deschis lumea 3...
 

DeletedUser

Guest
ma numesc ionut am 11 ani am 1 an decand joc the west si locuiesc in comuna greaca:boone:
 
Sus