Fratele lui Waupee

DeletedUser

Guest
" Am auzit ca tu te pricepi la vanatoarea de bizoni si daca ai putea aduce pieile celor 3 bizoni pentru am-i razbuna fratele"

Nu cred ca waupee ar spune asa cv ... el iubeste natura si tot ce inseamna ea si in plus de asta credintele lui religioase il opresc sa se razbune pe animale...
 

DeletedUser21007

Guest
" Am auzit ca tu te pricepi la vanatoarea de bizoni si daca ai putea aduce pieile celor 3 bizoni pentru am-i razbuna fratele"

Nu cred ca waupee ar spune asa cv ... el iubeste natura si tot ce inseamna ea si in plus de asta credintele lui religioase il opresc sa se razbune pe animale...

nu e vina mea ca asa a pus textul (oricine si-ar incalca principiile daca i-ar fi omorata o ruda apropiata)
 

DeletedUser

Guest
eu sunt pro si contra
pro:te-ai gandit mult la setul asta este frumos si pe unii o sa ii ajute foarte mult
contra:de unde sa facem noi rost de un talisman si de celalalt?ar fi trebuit sa faci 2 misiuni in care sa ni le dea

talisman-transporta munitia >.>
 

DeletedUser17950

Guest
Pro , deacord cu ceilalti pro
admini , va imploram , acceptatio!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Pro , dar tare as vrea sa se implementeze ... se vede ca e clocita mult ideea , gandita , detaliata , dar INNO va garantez ca n-o sa fie de aceeasi parere.
 

DeletedUser16592

Guest
o singura problema...la a saptea misiune cred ca ar trebui sa pierzi,nu sa castigi,impotriva fantomei ca sa spui ca e prea puternica si apoi sa fi nevoit sa dai cutia de fier :D
 

DeletedUser

Guest
PRO, imi place cum ai dezvoltat ideea. Mi-ar placea ca bizonul sa fie alb, ar parea mai "divin"
Partea nasoala e ca Inno nu vrea sa ne asculte, de ce? Pentru ca Inno ne uraste, ne vrea doar banii!
 
Sus