Fratele lui Waupee

DeletedUser9380

Guest
Conta
1.prea usor
2.sa dai 1000$ pe un surs de plus(fi seros prea ieftin si stupid)
3.ba sa calaresti un bizon,ba,cum dracu ca un om sa calareasca un bizon(de ce sa nu calarim muste turbo)

1.Nu mi se pare exagerat de uşor;
2.Este parte din misiune.Într-adevăr, totusi, e ceva cam ieftin, având în vedere preţul de la Piaţă a Urşilor de Pluş;
3.Ce ţi se pare aşa imposibil?.
Acum să revin la decizia mea.Această idee este una foarte bună, cu recompense excelente, care merită un PRO.Ideea a fost foarte bine gândită(nu a fost postată după 5 minute de gândire).
 

DeletedUser

Guest
PRO!!!
ideia asta e buna dar cere si tu 3000$ nu 1000$
oricum PRO!!!<3W
 

DeletedUser

Guest
Eu zic ca ar fi bine sa avem o misiune ca asta si ar face jocul mai distractiv+ca un animal de calarit nou nu cred ca strica.
PRO!!<3W
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10049

Guest
E o idee bine gandita si sunt sigur ca ai muncit ceva la ea , are recompense bune ... ai un PRO ! Good job !
 

DeletedUser13119

Guest
1: bizoni la lvl 35 ?
2: Imi plac recompensele
3: Daca ursul de plus se da in misiune nu ar trebui facute misiuni si pentru restul setului de somnoros ?
Contra
 

DeletedUser

Guest
idee foarte buna dar...
1.la misiunea cu 1000$ pentru urs sa mai fie o cerinta
dormi 8 ore/16 ore (sa fie ceva mai greu-asteptarea- caci doar 1000$ pentru urs e putin si sa poti continua misiunile doar asa + sa apara dupa ora 20:00
2. de la 35 cred ca r puteao face toata lumea si nu ar mai da banii pe cai...
propun ridicare nivelului -cel putin 50-
in rest PRO...
 

DeletedUser

Guest
Ai lucrat foarte mult la el, este bine detaliat.Erau bune si poze dar e bine.PRO
 

DeletedUser

Guest
O idee bine gandita , dar :
1. Treaba cu ursuletul ar mai terbuie imbunatatita , adica sa mia fie o cerinta .
2. Misiunea sa apara pe la lvl 45-50 .
Verdict final : PRO .
 

DeletedUser

Guest
PRO clar o idee extraordinara
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
hmm..dai 1000$ si iti da ursul de plus..asa cam toata lumea o sa aiba si nu se mai fac vanzari :))
si bizonul ala ..interesant deci pro sa zicem :) da mai gandestete la partea cu ursul este prea usor acolo
 

DeletedUser

Guest
Sa calarim bizoni?:))


Oricate PRO'uri ati da nu se accepta misiuni de la playeri deci CONTRA
 
Sus