Fratele lui Waupee

DeletedUser10105

Guest
normal ca nu...ar fi o chestie,dar nu cred..oricum felicitari pentru idee,putin infantila,dar merge...tipica jocului!
 

DeletedUser

Guest
eu sunt 80% pro. totusi mi se par cam usoare misiunile ca apoi la final sa te alegi si cu ursulet de plus(care la piatza se vinde si cu 50k) si cu un animal de calarit cu o groaza de viteza. mi se pare buna ideea de a fi o misiune ascunsa ca cea cu bellul.si poate daca ar fi incluse si niste alte iteme pe care sa le gasesti ar fi misiunea mai balansata intre ce trebuie sa faci si ce primesti.
 

DeletedUser15716

Guest
PRO.Idee foarte bine dezvoltata.Se vede ca ai muncit.Acum sa vedem cine e de acord.
 

DeletedUser16869

Guest
Pro

Sunt total de acord!!! Deabia astept sa apara misiunile:d



pro!!!!!
 

DeletedUser

Guest
PRO, ideea e gandita si are bonusuri decente!


Se adauga un vot ceva?
 

DeletedUser

Guest
Contra , ne ajung misiunile pe care le avem acum si nu se vor accpta misiuni noi .
 

DeletedUser

Guest
Felicitari, ai gandit-o!
I-as da PRO. Sper sa si insemne ceva...
 

DeletedUser

Guest
Sunt PRO dar cred ca ar fi mai bine daca era de la nivel 50 si nu stiu ursuletul e putin prea mult.. ce are fi sa iti deie un ursulet de plush contra facut :))
 

DeletedUser

Guest
pro mai ales ptr animal si ursulet dar totusi dupa ora 21 este cam exagerat macar de ar fi intre orele 19:00 si 7:00 asa ar fi mai bine
 

DeletedUser17522

Guest
PRO ... buna idee chiar daca nu se va implementa. recompense bune . si toate cele ;)
 
Sus