Gaming

  • Autor subiect RabbidGamer
  • Data de început

DeletedUser17501

Guest
Recomand starcraft 2, a fost ales ca cel mai bun joc al 2010, si daca ai pc bun...ai vedea de ce. Ar fi si crysys 2, dar nu prea imi place.
 

DeletedUser

Guest
Alea sunt greşeli de gramatică, nu de literatură.
ON:Nu sunt un gamer înrăit.Îmi puteţi recomanda un shooter de mărime mai mică, cel mult 3-4 GB?

Hmm.. Call Of Juarez? Nu ii stiu marimea dar nu cred ca e mai mare de 2GB
 

DeletedUser

Guest
Mi se pare o tampenie:-j
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu exista

cracaterele sunt doar de forma

sincer,merita fiecare banut din aia 300 de lei pentru editia codex

Codexul iti da pe langa joc, filmul Lineage, carti cu caracterele din multiplayer, o carte cu codexuri(sau ceva in genul asta), 2 misiuni noi pt single, 2 caractere pt multiplayer in plus (arlechinul si ofiterul), soundtrackul si... cam atat nu?
 

DeletedUser

Guest
Am incercat 3DS-ul Alalta-ieri si vreau sa zic ca e incredibil!
M-am jucat Nintendogs+Cats versiunea de 3DS si nu mi-o venit sa imi cred ochii!
Chiar e 3D fara ochelari si foarte impechabil. Am deci sa fac si un review.

Mi-a placut foarte mult. Te poti duce la magazinul de animale si sa iti alegi un caine si daca iti place il poti duce acasa(in joc de sigur) si le poti da un nume. Foloseste si inregistrare de voce pentru a inregistra numele cainelui pe care l-ai ales si de fiecare data cand ii spui numele vine spre tine. Il poti hrani, te poti juca cu el si multe altele.
Am vazut ca se poate folosi si camera de la spatele 3DS-ului in joc. Iti trebuie un card special care cred ca vine in cutia jocului si pui cardul in fata camerei culcat, deci sa se vada cardul dintr-o parte si pe acel card va aparea animalul ales de voi. Se poate si sa joci multiplayer local sa te plimbi cu cainele/pisica in lesa si sa lasi animalele sa se joace impreuna.
nintendogs-cats-3ds-1.jpg

3ds_nintendogsandcats_pack.jpg

Nintendogs-Cats-3DS-walk.jpg


De la mine e un:
3_5_stars_rating.gif

3.5/5
 

DeletedUser7664

Guest
Am incercat 3DS-ul Alalta-ieri si vreau sa zic ca e incredibil!
M-am jucat Nintendogs+Cats versiunea de 3DS si nu mi-o venit sa imi cred ochii!
Chiar e 3D fara ochelari si foarte impechabil. Am deci sa fac si un review.

Mi-a placut foarte mult. Te poti duce la magazinul de animale si sa iti alegi un caine si daca iti place il poti duce acasa(in joc de sigur) si le poti da un nume. Foloseste si inregistrare de voce pentru a inregistra numele cainelui pe care l-ai ales si de fiecare data cand ii spui numele vine spre tine. Il poti hrani, te poti juca cu el si multe altele.
Am vazut ca se poate folosi si camera de la spatele 3DS-ului in joc. Iti trebuie un card special care cred ca vine in cutia jocului si pui cardul in fata camerei culcat, deci sa se vada cardul dintr-o parte si pe acel card va aparea animalul ales de voi. Se poate si sa joci multiplayer local sa te plimbi cu cainele/pisica in lesa si sa lasi animalele sa se joace impreuna.
nintendogs-cats-3ds-1.jpg

3ds_nintendogsandcats_pack.jpg

Nintendogs-Cats-3DS-walk.jpg


De la mine e un:
3_5_stars_rating.gif

3.5/5

Eu zic ca merita 4.5
 
Sus