Gaming

  • Autor subiect RabbidGamer
  • Data de început

DeletedUser18620

Guest
Nu l-am cumparat si nici emulator :P
L-am incercat la un mall.
Dar cred ca exista si 3DS emulator ca am vazut acum2 luni ca parca NO$GBA o sa fie versiune 3DS dar nu sunt sigur :P
Ori cum o sa imi iau unul de ziua mea probabil.

Mda NO$GBA e emulator de NDS si GBA mi-e greu sa cred ca poate sa faca emulator de 3DS
 

DeletedUser

Guest
Forsaken World e un MMO proaspat aparut(o luna de cand s-a deschis) e fantasy 3D.Si m-ai joc un MMO Shooter numit Genesis AD.
 

DeletedUser

Guest
Jocuri pe care se merita sa dai bani dupa parerea mea sunt Black Ops, Modern Warfare 1/2, Medal of Honor Limited Edition, GTA4,The Godfather 2, Assassin's Creed Brotherhood. :D
 

DeletedUser

Guest
Fail . E comic / animație din câte știu Ascendance . Eu aștept FF XIII-2 :X

Lol cand apare FF XIII-2?
Lol eu inca nu l-am gatat pe primul :|
Sunt blocat la o parte unde tre sa te lupti cu un monstru mare de metal in locul ala cu mult fier vechi :D
 

DeletedUser

Guest
Fail . E comic / animație din câte știu Ascendance . Eu aștept FF XIII-2 :X



Alea bolduite nu merită .

MW1 e cel mai tare joc FPS la MP(n-ai de ce sa ma contrazici, nu e parerea mea, e a intregii planete) si MW2 inca se joaca in draci(2 mil+ playeri on zilnic).Isi merita toti banutii, Black Ops nu e nimic senzational, deh, treyarch, nuff said.
BTW, Medal Of Honor sa-si merite banii?BC2 rebranded, tot mai tare e BC2 si e la juma' de pret.
 

DeletedUser

Guest
Eu la capitolul FPS sunt de parere ca cel mai bun joc e MAG.Poti sa joci cu 200 de oameni in acelasi timp si armele-armurile sunt suficient de variate.
 

DeletedUser

Guest
Este destul de slabut, putea iesi un lucru calumea rau, dar au cam dat-o in bara.La strategic warfare tot ArmA2(PC) si Battlefield Bad Company 2 sunt sefii.BC2 e mai distractiv, ARMA2 e mai realist.
Despre Crysis 2 ce parere aveti?Pe mine m-a dezamagit rau de tot in special grafica(care e de tot rahatu') si gameplay-ul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Este destul de slabut, putea iesi un lucru calumea rau, dar au cam dat-o in bara.La strategic warfare tot ArmA2(PC) si Battlefield Bad Company 2 sunt sefii.BC2 e mai distractiv, ARMA2 e mai realist.
Despre Crysis 2 ce parere aveti?Pe mine m-a dezamagit rau de tot in special grafica(care e de tot rahatu') si gameplay-ul.

Inca nu am incercat Crysis 2.
Am vrut sa mil cumpar dar pana la urma am decis sa iau Homefront.
 

DeletedUser

Guest
REVIEW
Portal2_logo_web.png


-Tocmai am gatat Portal 2 si doar vreau sa zic ca e superb! Iti trebuie multa gandire in acest joc, e un mix intre FPS si Puzzle, si e foarte tare pentru ca primul Portal nici nu era joc intrge, era mai mult, cum sa zic, arcade. Are o poveste foarte frumoasa, mai ales sfarsitul, devine cam sentimental la sfarsit, dar nu strica cu nimic!
-Now, co-op mode, si el e frumos, cam scurt dar frumos, acolo cel mai mult iti cere lucrare in echipa, si e si haios cate o data.
-Personajele sunt super, simti de parca sunt chiar reali, nu doar niste personaje, unul chiar are accent britanic!
-Grafica este foarte foarte foarte frumoasa si impecabila. si in HD arat si mai frumos!
-Pretul, depinde de unde il iei, eu l-am luat cu £40 si eu zic ca merita pretul.

Screenshots:
portal-2.jpg

Portal-2-5.jpg



Eu ii dau un rating de 5/5!
dmag-5stars.jpg


Voi ce credeti? Spunetine parerile voastre!
 

DeletedUser18799

Guest
Portal 2 de 5 stele? Ai vazut cat de usor e si plotul cat de f'd up e?
 

DeletedUser18799

Guest
Pai nush e parerea mea, fiecare cu parerea lui, mi-e nu mi se pare f'd up,

A, deci tie ti se pare ok un stasis de "99999999" days fara nici un fel de criogenie, si ca Cave Johnson sa fie tatal lui Chell, sau ca esti un contemporan de-al lui Gordon Freeman, nu?
 

DeletedUser

Guest
A, deci tie ti se pare ok un stasis de "99999999" days fara nici un fel de criogenie, si ca Cave Johnson sa fie tatal lui Chell, sau ca esti un contemporan de-al lui Gordon Freeman, nu?

Ok, acele 99999999 de zile e cam aiurea, si nu stiu cine e Chell si Gordon Freeman, nu am jucat primul.
 
Sus