Halloween 2013

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser19531

Guest
Aici o sa ne spunem parerile si vom discuta pe tema evenimentului din acest an.

happy-halloween2-source_h9t.gif
 

DeletedUser

Guest
Daca nu avem informatii despre noul eveniment, despre ce ai vrea sa vorbim?

Adminii au fost destui de clari, nu aveti voie sa oferiti informatii, inainte de cele oficiale.
 

DeletedUser25583

Guest
iar te dai smecher ca sti tu nu stiu ce mega secret?
 

DeletedUser

Guest
Sa-mi bag ceva undeva in cel mai adanc loc de pe planeta daca va fi iar tombola,daca e un set de misiuni unde se va putea obtine un set nou COMPLET din setul de misiuni sau ceva obiecte existente deja nu ma deranjeaza,atata timp cat nu implica obiecte care trebuie cumparate pe pepite.Desi tare ma indoiesc ca va fi asa :hmf:
 

DeletedUser5520

Guest
Celor de la INNO le convine , pentru ca sunt acei pepitari care baga banuti frumosi in joc pentru aceste seturi. II normal sa apara toate aceste seturi, trebuie sa bage si cei de la INNO ceva la pipot sa manance.
 

DeletedUser

Guest
iar te dai smecher ca sti tu nu stiu ce mega secret?
Pa!
Sa-mi bag ceva undeva in cel mai adanc loc de pe planeta daca va fi iar tombola,daca e un set de misiuni unde se va putea obtine un set nou COMPLET din setul de misiuni sau ceva obiecte existente deja nu ma deranjeaza,atata timp cat nu implica obiecte care trebuie cumparate pe pepite.Desi tare ma indoiesc ca va fi asa :hmf:

Voi ati vrut mai multe seturi
 

DeletedUser

Guest
Nu ştiu ce aveţi contra tombolelor...

Sunt distractive, dacă nu vreţi nu le jucaţi. Poţi face un set din 2-3 tombole chiar şi dacă nu cheltuieşi bani reali în joc. Doar că trebuie să faci schimburi, să mai aduni obligaţiuni, lucruri pentru care trebuie să lucrezi şi necesită timp. Dar sunteţi prea leneşi, voi vreţi totul gata-făcut în poală.
 

DeletedUser16010

Guest
Nu ştiu ce aveţi contra tombolelor...

Sunt distractive, dacă nu vreţi nu le jucaţi. Poţi face un set din 2-3 tombole chiar şi dacă nu cheltuieşi bani reali în joc. Doar că trebuie să faci schimburi, să mai aduni obligaţiuni, lucruri pentru care trebuie să lucrezi şi necesită timp. Dar sunteţi prea leneşi, voi vreţi totul gata-făcut în poală.

Corect.
:shoot::Ph34r:
 

DeletedUser12588

Guest
ceva de Halloween tot va fi

Pe beta am gasit urmatoarele coduri:
[item=2389]
[item=2390]
[item=2391]
[item=2392]
[item=2393]
[item=2394]
[item=2395]
[item=2395]
[item=2396]
[item=2397]
[item=2398]
[item=2399]
[item=2400]
[item=2401]
[item=2402]
tot asa pana la
[item=2411]

astea cred ca au legatura cu halloween
 

DeletedUser5520

Guest
Am vazut ca setul de gentleman cere si un cal , pentru a fi complet :d
 

DeletedUser21021

Guest
Ar fi penibil sa adauge o tombola noua acum cand ultima abia s-a terminat de o luna.
 

DeletedUser19531

Guest
Cine are imagini cu Maria(dansatoarea), John(seriful) si Waupee(indianul) transformati in zombi???
 
Ultima editare de un moderator:
Sus