Halloween 2013

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser19531

Guest
In anunt scrie ca dispare misiunea aceasta noua pe 7 noiembrie la ora 10:00, se poate face o verificare sa stim siguri daca e ora 10:00 si nu 23:59???

* Se pare ca am gasit o poza cu Maria.
 

DeletedUser24699

Guest
cine imi da un link cu seria de misiuni la care iau coasa? Eu nu stiu de ce nu gasesc pe db. :confused:
 

DeletedUser2041

Guest
In anunt scrie ca dispare misiunea aceasta noua pe 7 noiembrie la ora 10:00, se poate face o verificare sa stim siguri daca e ora 10:00 si nu 23:59???

* Se pare ca am gasit o poza cu Maria.

Am modificat ora in anunt. Anuntul a fost publicat in forma in care a fost primit.
 

DeletedUser23483

Guest
Daca am incheiat anul trecut cele 2 misiuni cu portocala si pestele in ziar,mai le putem face si anul acesta ?
 

DeletedUser

Guest
daca inchei misiunile cu portocala si cu ziarul inainte de a face coasa, nu mai imi apare misiunea cu coasa, asta e doar o soapta de am auzit-o pe chat si vreau sa fiu sigur, ms
 

DeletedUser19531

Guest
Daca am incheiat anul trecut cele 2 misiuni cu portocala si pestele in ziar,mai le putem face si anul acesta ?

Nu se repeta aceasta misiune.

daca inchei misiunile cu portocala si cu ziarul inainte de a face coasa, nu mai imi apare misiunea cu coasa, asta e doar o soapta de am auzit-o pe chat si vreau sa fiu sigur, ms

Nu are legatura.

Intrebare:
Apa se transforma in vin sau in sange???

*Nebh, crezi ca-mi poti oferi imaginile cu cele 3 personaje transformate in zombi(astazi)???
 

DeletedUser19531

Guest
De ce? Nu poti dormi diseara fara ele?

Am nevoie sa-mi fac un costum asemanator pentru ziua cand se transforma apa in vin sau in sange.

2d9crxu.jpg
 

DeletedUser

Guest
Hainele din setul de prerie seamana foarte mult cu cele purtate de Old Shatterhand in filme.
Dar eu stiam ca se scrie prerie nu "preerie". :D
 

DeletedUser24343

Guest
iauite ba la ei din greseala am dat pe ala de preerie , langa el sunt altele si ultimu e set de halloween
 
Sus