Halloween 2013

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser25025

Guest
Pana la urma o sa fie tombola sau nu ca nu mai inteleg nimic ? Eu stiu doar ca e un nou set de misiuni de event.

"Evenimentul consta intr-un set de misiuni special ce poate fi acceptat de pe 28 octombrie, ora 10:00, pana pe 7 noiembrie, ora 23:59."
 

DeletedUser2041

Guest
Nu domnule Tupeu,da ma gandeam ca poate o fi vreo surpriza ceva si cineva a aflat. Doar am intrebat. :)

Iulian, nu tupeu... eu doar am spus ce v-am mai zis in urma. Dar voi cand postati nu cititi in urma. Daca era o tombola se anunta
 

DeletedUser25025

Guest
Iulian, nu tupeu... eu doar am spus ce v-am mai zis in urma. Dar voi cand postati nu cititi in urma. Daca era o tombola se anunta

Nu vreau sa fac offtopic,dar intelege,am crezut ca tombola va fi o surpiza care din pacate se aflase,plus ca am vazut ca s-au adaugat niste plicuri cu obligatiuni noi... . Voiam doar sa stiu sigur.
 

DeletedUser2041

Guest
Nu vreau sa fac offtopic,dar intelege,am crezut ca tombola va fi o surpiza care din pacate se aflase,plus ca am vazut ca s-au adaugat niste plicuri cu obligatiuni noi... . Voiam doar sa stiu sigur.

Eu nu inteleg acel cuvant ""tupeu", sa inteleg ca te-a deranjat ca ti-am raspuns. Nu-i nimic, data viitoare va las sa visati si sa credeti ce doriti.
Exista un anunt oficial, niciodata tombolele nu au fost "secrete" in joc, cu o zi inainte de a incepe eventul.
Informatiile au fost oferite pana la urma in timp util.
 

DeletedUser25025

Guest
Eu nu inteleg acel cuvant ""tupeu", sa inteleg ca te-a deranjat ca ti-am raspuns. Nu-i nimic, data viitoare va las sa visati si sa credeti ce doriti.
Exista un anunt oficial, niciodata tombolele nu au fost "secrete" in joc, cu o zi inainte de a incepe eventul.
Informatiile au fost oferite pana la urma in timp util.

Da,m-a deranjat. Poate gresesc,poate nu,dar faptu ca esti admin nu te face mai "rau". Ma bucur oricum ca acum adminii de pe forum/server comunica mai mult cu playerii,fata de acum 1 an,2,3. Iarta-ma daca te-am deranjat cu ceva da nu sunt genu de persoana sa accepte orice raspuns. Si ca sa nu fiu offtopic,va avea legatura setul vechi de misiuni cu cel nou ?
 

DeletedUser2041

Guest
Ok sunt rau, lasam spamul.<3W

Sa fiu ontopic. Setul vechi de misiuni va fi asa cum a fost pana acum, setul nou este separat.
 

DeletedUser

Guest
Da,m-a deranjat. Poate gresesc,poate nu,dar faptu ca esti admin nu te face mai "rau". Ma bucur oricum ca acum adminii de pe forum/server comunica mai mult cu playerii,fata de acum 1 an,2,3. Iarta-ma daca te-am deranjat cu ceva da nu sunt genu de persoana sa accepte orice raspuns. Si ca sa nu fiu offtopic,va avea legatura setul vechi de misiuni cu cel nou ?

Nu accepti orice răspuns? Spune-mi dragul meu drag, cum vrei sa-ti răspund la ultima întrebare in așa fel încât sa-ti fac pe plac?
 

DeletedUser2041

Guest
Nu accepti orice răspuns? Spune-mi dragul meu drag, cum vrei sa-ti răspund la ultima întrebare in așa fel încât sa-ti fac pe plac?

Pentru a cita o clasica in viata: Hai sa lasam fotosinteza si sa fim ontopic :d

Se conving ei maine, cine minte, cine nu, cine este rau si cine este bun, care suntem oameni si care suntem zombi. Si ce minune de event va fi.
 

DeletedUser

Guest
Cum obtinem Coasa mortii? La fel ca si anul trecut sau sunt noi misiuni/alt mod de a o obtine?:shoot:
 

DeletedUser354

Guest
salut
unde e lacasul femeii din padure ca sa fac misiunea anuala de halloween?
 

lord ion

West Marshal
salut
unde e lacasul femeii din padure ca sa fac misiunea anuala de halloween?

53L3D.jpg


unde e si poiana

invata sa-l folosesti!
 
Sus