In amintirea, a ceea ce era forumul The-West

  • Autor subiect DeletedUser13117
  • Data de început

DeletedUser13117

Guest
Mai tineti minte? Cand abia aparuse lumea 1, nimeni nu stia ce si cum. Cand peste o luna, aveam jucator de elita, ca Omegas, Shadowarrior, si altii. Cand ne luam warnuri, de la Pink Kitty, Hot Sauce, DiM si Smokey? Numai e ce a fost:(. Acum ne invadeaza troli,noobi si shawormareasele din toate partile.

Doliu "Forumul The-west.ro"
 

DeletedUser

Guest
mai tineti minte? Cand abia aparuse lumea 1, nimeni nu stia ce si cum. Cand peste o luna, aveam jucator de elita, ca omegas, shadowarrior, si altii. Cand ne luam warnuri, de la pink kitty, hot sauce, dim si smokey? Numai e ce a fost:(. Acum ne invadeaza troli,noobi si shawormareasele din toate partile.

doliu "forumul the-west.ro"

+10.
...........
 

DeletedUser

Guest
Mai tineti minte? Cand abia aparuse lumea 1, nimeni nu stia ce si cum. Cand peste o luna, aveam jucator de elita, ca Omegas, Shadowarrior, si altii. Cand ne luam warnuri, de la Pink Kitty, Hot Sauce, DiM si Smokey? Numai e ce a fost:(. Acum ne invadeaza troli,noobi si shawormareasele din toate partile.

Doliu "Forumul The-west.ro"

Tu erai macar inregistrat atunci? -.-'
 

DeletedUser9129

Guest
nu am prins vremurile alea, si cred ca era bine...
si in legatura cu adminii/moderatorii... ar fi frumos sa ii rugam pe toti sa vina pe un topic si sa vorbeasca cu noi... doar unul(topic), ajunge.
 

DeletedUser

Guest
Mai tineti minte? Cand abia aparuse lumea 1, nimeni nu stia ce si cum. Cand peste o luna, aveam jucator de elita, ca Omegas, Shadowarrior, si altii. Cand ne luam warnuri, de la Pink Kitty, Hot Sauce, DiM si Smokey? Numai e ce a fost:(. Acum ne invadeaza troli,noobi si shawormareasele din toate partile.

Doliu "Forumul The-west.ro"

ha ha nu ai prins tu perioada lui lehliu gara,perioada de glorie a lui tudorex...ce vremuri ce vremuri.....cand vedeam trofeul de urs la lehliu gara ziceam ca e nava spatiala desigur eu atuncea eram mic...fata de ea.....ce vremuri ce vremuri:(
 

DeletedUser

Guest
nu am prins vremurile alea, si cred ca era bine...
si in legatura cu adminii/moderatorii... ar fi frumos sa ii rugam pe toti sa vina pe un topic si sa vorbeasca cu noi... doar unul, ajunge.

S-a incercat asta... dar ca de obicei au spamat "BOSÂŞII" forumului asa de mult incat s-a inchis...
 

DeletedUser13117

Guest
ha ha nu ai prins tu perioada lui lehliu gara,perioada de glorie a lui tudorex...ce vremuri ce vremuri.....cand vedeam trofeul de urs la lehliu gara ziceam ca e nava spatiala desigur eu atuncea eram mic...fata de ea.....ce vremuri ce vremuri:(

Imi aduc aminte, cand era pe pariuri, cine va ajunge pe locu 1, lehliu gara sau Vychy, si a castigat Vychy, ca lehliu s-a lasat de joc.
 

DeletedUser

Guest
Cu cat apar mai multe lumi de joc cu atat mai multi useri...si unde pui ca 70-80% sunt pustani de 10-12 ani...asta e nu ai cum sa stopezi invazia.
 

DeletedUser

Guest
Atunci de ce ai abea nivel 79 daca esti printre primii care a intrat in joc? :confused:

asta nu conteaza fiecare.....cu modul lui de joc.............aaaaa va zic un secret contul asta nimic grav de fapt nu e al meu l am luat cand avea doar level 12 pe l1......:D
 

DeletedUser

Guest
Atunci de ce ai abea nivel 79 daca esti printre primii care a intrat in joc? :confused:
eu am lv 85 pe l4 si joc de cand primu de pe l1 avea lv 25 ( el era un model pentru mine :rolleyes: si cand am vazut ca are flinta ruginita am devenit invidios speram sa ajung si eu ca el :( ) ( dar mam lasat pe o perioada de 6-8 luni ) dar ... acum jocul e o rutina nu mai sunt pic de secrete rip the west si forum the west :((
 

DeletedUser13117

Guest
Daca esti asa de "Veteran" de ce ai 20 de discutii pe forum?

Am ban permanent pe SieNoK, observ ca mi-au sters contul. Inverseaza cuvantul de la coada la cap, sa vezi ce iese. Ma rog majoritatea sunt noi si nu ma cunosc.
 

DeletedUser

Guest
Am ban permanent pe SieNoK, observ ca mi-au sters contul. Inverseaza cuvantul de la coada la cap, sa vezi ce iese. Ma rog majoritatea sunt noi si nu ma cunosc.

ce vremuri ce vremuri...............pe atunci faceam cate 500 de pagini pe seara la spam acuma nimic...rip darku rip fantomica doar eu am mai ramas
 
Sus