In amintirea, a ceea ce era forumul The-West

  • Autor subiect DeletedUser13117
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Mai tineti minte? Cand abia aparuse lumea 1, nimeni nu stia ce si cum. Cand peste o luna, aveam jucator de elita, ca Omegas, Shadowarrior, si altii. Cand ne luam warnuri, de la Pink Kitty, Hot Sauce, DiM si Smokey? Numai e ce a fost:(. Acum ne invadeaza troli,noobi si shawormareasele din toate partile.

Doliu "Forumul The-west.ro"

Cat de adevarat amice:cool: da eu pe atunci nu aveam activitate pe forum:P
 

DeletedUser

Guest
Cand m-am inscris eu pe lumea 1 Lehliu Gara avea lv 55 si era pe locul 1...iar la o saptamana dupa ce m-am inscris pe 1 s-a deschis si lumea 2...
 

DeletedUser4649

Guest
In amintirea vremurilor in care Afurisitul si tudorex23 dominau topurile, cine si daca il mai tine minte si pe adibenjy, chiar daca o sa-l huiduiti, nu puteti sa nu-i remarcati indraznirea cu care si-a construit soldatul la vremea lui...
 

DeletedUser

Guest
In amintirea vremurilor in care Afurisitul si tudorex23 dominau topurile, cine si daca il mai tine minte si pe adibenjy, chiar daca o sa-l huiduiti, nu puteti sa nu-i remarcati indraznirea cu care si-a construit soldatul la vremea lui...

doamne ce vremuri:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Am ban permanent pe SieNoK, observ ca mi-au sters contul. Inverseaza cuvantul de la coada la cap, sa vezi ce iese. Ma rog majoritatea sunt noi si nu ma cunosc.

sineok nu trebuie sa le explici astora care joaca de cateva luni cum a fost la inceput, habar nu au, si nici nu vor stii :))


In amintirea vremurilor in care Afurisitul si tudorex23 dominau topurile, cine si daca il mai tine minte si pe adibenjy, chiar daca o sa-l huiduiti, nu puteti sa nu-i remarcati indraznirea cu care si-a construit soldatul la vremea lui...

mmarian25, rupea duelurile, tudorex23, adibenjy si prietenii lui, sesserik parca..., omegas, lehliu gara si multi altii :D
 

DeletedUser

Guest
tin minte cand eram mic ma uitam la hot-sauce ca la un zeu avea medalie de onoare la produs ce mai visam la ea si acu am inv plin de ele:)
sau cand am vazut prastia lu haklebary(sau cum so scrie) era divina crek intram la profilul lu ala in ifecare zi sa ma uit la ea
 

DeletedUser4243

Guest
hmm...eu sunt de cand era HS pe ro 2 level 45...multa vreme...ce mai visam sa ajung si eu in top....vremuri....pe forum nu prea intram pentru ca nu aveam de aface cu chestii de genu....oricum R.I.P...
 

DeletedUser9859

Guest
Nu am prins acele vremuri de care vorbesti tu dar si de cand sunt eu pe forum s-au schimbat destule.
 

DeletedUser

Guest
nici io! am venit pe tw cand era pe la jumatatea lumii a doua 2 si am inceput la inceputul lumii a 3-a! si pe forum m-am insris mai tarziu!
 

DeletedUser8674

Guest
si mie
imi amintesc atunci cand miam facut cont pe lumea 4habar n-am avut ce si cum
 

DeletedUser

Guest
Eu am jucat prima data cand s-a deschis L4. Am ajuns la level 26... m-am lasat de joc pentru aproape 1 an si m-am apucat din nou in iarna asta, m-am bagat pe L7... imi amintesc pe L4 era o Aventuriera Squaw de level 35 cand eu aveam level 10. Mama ce gelos eram pe ea. Avea acid coroziv. Credeam ca e cea mai buna arma :)
 

DeletedUser8160

Guest
Numa' incuiati pe forumul asta,face unu' cateva topicuri la misto sa se afle si el in treaba,ati vazut ca este bagat in seama de admini cu warn,de jucatori cu injuraturi,dar macar era bagat in seama si hopa si voi ca maimutele sa faceti topicuri cu gem si pranz si prostii deastea.Normal ca se duce dracului forumu' asta...
 

DeletedUser

Guest
Incet, incet poate observam sau nu, poate e plictiseala sau monotonie, forumul se duce de rapa. Vin multi utilizatori, deschid teme aiurea si povestea poate continua, dar prefer sa ma abtin :)
 

DeletedUser2176

Guest
.............

Cu SieNoK cred ca am fost in Fort Knox, PapaBear ma invitase, nu mai puteam de fericire deoarece era primul oras important in care am fost invitat, asta se intampla prin ianuarie 2009.
Eu sunt inregistrat din toamna lu' 2008. Cand Wild wild West era cel mai mare oras si avea cladirile la maxim lvl2-3 (pochou' lu' Clint mi se parea cea mai tare haina din joc :D )
 
Sus