In amintirea, a ceea ce era forumul The-West

  • Autor subiect DeletedUser13117
  • Data de început

DeletedUser9380

Guest
2.000$ de atunci parca sunt 20.000$ de acum :whistle:

Mi-am amintit de vremea când ne chinuiam noi să luăm Belle Stars Derringer, iar olyxx l-a luat primul.Noroc cu MihaiGavrilescu care ne ajutase atunci.La început, erai foarte bun dacă aveai Belle Star.Acum găseşti cu 6.000$ la piaţă:sad:
 

DeletedUser

Guest
Mi-am amintit de vremea când ne chinuiam noi să luăm Belle Stars Derringer, iar olyxx l-a luat primul.Noroc cu MihaiGavrilescu care ne ajutase atunci.La început, erai foarte bun dacă aveai Belle Star.Acum găseşti cu 6.000$ la piaţă:sad:

Cand imi amintesc ca am citit toate acele posturi, iar fix in ultima zi cand am ajuns si eu la final se aflase, doar ca vreo 2 care au aflat nu vroiau sa zica, era si o poezie ca sa nu-si de-a seama celelalte tari :)))
 

DeletedUser

Guest
ii cam simplu jocu acuma.....inainte era mai greu da mai fain....
 

DeletedUser

Guest
Ati dezgropat un topic de un an sii.LOL.
Da acum 3 ani cand m-am bagat pe L2 ala din gasca mea de tw care avea cal arab sau mustang era smecher.
Nu stiam noi de orase de 48000 si forturi.Pff pana strangeai bani sa iti iei o pusca ruginita:)
Acuma bani parca se fac mai usor.Sunt siteuri cu misiuni.
Dar oare numa de intrebare.Coltul si sabia de aur existau pe atuncea:)?
 

DeletedUser9859

Guest
Ati dezgropat un topic de un an sii.LOL.
Da acum 3 ani cand m-am bagat pe L2 ala din gasca mea de tw care avea cal arab sau mustang era smecher.
Nu stiam noi de orase de 48000 si forturi.Pff pana strangeai bani sa iti iei o pusca ruginita:)
Acuma bani parca se fac mai usor.Sunt siteuri cu misiuni.
Dar oare numa de intrebare.Coltul si sabia de aur existau pe atuncea:)?
Dacă joci de 3 ani n-ar trebui să şti că de cand sunt alea de aur?
 

DeletedUser

Guest
de ce oftati dupa vremuri apuse ? :) sunt si acum destule provocari in joc. misiuni care nu le faci asa cat ai pocni din degete, iteme sau produse pentru care trebuie sa tragi din greu sau sa ai speranta ca vor aparea totusi la piata .
 

DeletedUser2854

Guest
Ati dezgropat un topic de un an sii.LOL.
Da acum 3 ani cand m-am bagat pe L2 ala din gasca mea de tw care avea cal arab sau mustang era smecher.
Nu stiam noi de orase de 48000 si forturi.Pff pana strangeai bani sa iti iei o pusca ruginita:)
Acuma bani parca se fac mai usor.Sunt siteuri cu misiuni.
Dar oare numa de intrebare.Coltul si sabia de aur existau pe atuncea:)?

Nu existau acum 3 ani . Si site-uri cu misiuni existau si atunci weststats .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nostalgia face parte din viata noastra si intotdeauna o sa fie partea mult superioara realitatii, chiar daca nu e neaparat asa.Urmeaza ideea: Momentele frumoase care au trecut > momentele frumoase care le experimentam in momentul de fata.Deal with it.
 

DeletedUser

Guest
Wow, cata melancolie si cata nostalgie pe aici, deja incep sa mi se umezeasca ochii si nu ca sunt eu sentimental, ci de la mirosul de ipocrizie, deja incepe sa puta pe aici, de parca i-ar pasa cuiva de cum a fost sau cum va ajunge west-ul, sau ii pasa cuiva de povestile idioate pe care le zic nu stiu ce useri, cum ca ar fi intrat ei 24/24 7/7 sa vada prastia lu' huckleberry, sau pistolul cu apa alu' Bill, cowboy-ul texan. E doar un joc, nu mai incercati sa pareti sentimentali si cu inima franta ca a disparut west-ul care era odinioara si de cum evolueaza jocul/forumul ca nu are rost.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
wowowo ce amintiri:d.. uff nu e nimic, spam a fost spam este... topicuri deschise aiurea sunt si vor fi nu e nimic diferit doar unii useri nu mai sunt atat.
 
Sus