In amintirea, a ceea ce era forumul The-West

  • Autor subiect DeletedUser13117
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Stupid game,as the players :hmf: suferinzilor ..traim tot din trecut?

peste 3 ani o sa ne amintim si 'wow ce misto a fost acum 3 ani,cand kod,pwg,patrat misunau pe aici'..
 

DeletedUser2948

Guest
Stupid game,as the players :hmf: suferinzilor ..traim tot din trecut?

peste 3 ani o sa ne amintim si 'wow ce misto a fost acum 3 ani,cand kod,pwg,patrat misunau pe aici'..

Lasa ca vin altii sa ne inlocuiasca. :)

"Timpul trece, dar legenda ramane." - ceva de genu s-a intamplat, se intampla si o sa se intample. ;)
 

DeletedUser19876

Guest
Lasa ca vin altii sa ne inlocuiasca. :)

"Timpul trece, dar legenda ramane." - ceva de genu s-a intamplat, se intampla si o sa se intample. ;)

Esti unu dintre cei mai respectati useri de pe forum .
Intrebarea e de ce?
Pai pentru ca ai facut ceva pentru comunitate , toti care s-au apucat de joc au avut la inceput "Western madness" ,visau doar la western. NU zic ca eu nu as fi fost altfel.In fine , sa revenim la subiect , ai facut acele builduri de duelist si pe lumile vechi se stie de AlexPav.

PWG ce a facut?
El pe forum a fost si este un model de user pentru toti userii de pe forum .

Patrat ce a facut?
Ei bine , el este cunoscut pentru cele 8000 de posturi pe care le avea inainte de eveniment , el are cont pe toate lumile romanesti si a facut performanta pe ele.

Cine nu stie in joc de Elmer Fudd si Sp1tfire?
Ei bine ei mai mereu jucau pe acelasi server, pe care au facut performante mari , adica aliante puternice , au fost in top etc

Si lista continua cu playeri sunt cunoscuti.
 

DeletedUser

Guest
Esti unu dintre cei mai respectati useri de pe forum .
Intrebarea e de ce?
Pai pentru ca ai facut ceva pentru comunitate , toti care s-au apucat de joc au avut la inceput "Western madness" ,visau doar la western. NU zic ca eu nu as fi fost altfel.In fine , sa revenim la subiect , ai facut acele builduri de duelist si pe lumile vechi se stie de AlexPav.

PWG ce a facut?
El pe forum a fost si este un model de user pentru toti userii de pe forum .

Patrat ce a facut?
Ei bine , el este cunoscut pentru cele 8000 de posturi pe care le avea inainte de eveniment , el are cont pe toate lumile romanesti si a facut performanta pe ele.

Cine nu stie in joc de Elmer Fudd si Sp1tfire?
Ei bine ei mai mereu jucau pe acelasi server, pe care au facut performante mari , adica aliante puternice , au fost in top etc

Si lista continua cu playeri sunt cunoscuti.

La nahara ce ai de zis?
 

DeletedUser

Guest
nu am prins vremurile alea, si cred ca era bine...
si in legatura cu adminii/moderatorii... ar fi frumos sa ii rugam pe toti sa vina pe un topic si sa vorbeasca cu noi... doar unul(topic), ajunge.

da tu de unde sti cat ce frumos era daca nu ai apucat sa te inregistrezi pe atunci...:smile:)
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt de pe vremea cand DiM , L2 , Avea nivel in jur de 20 si avea pusca de aur (duel , foc , pusca lui granmont fara aura . :up: ) Atunci nici nu exista topicul spam . Dar am doar lvl 82 deoarece m-am lasat foarte mult de joc , si mai mult am invatat dupa propriile reguli . :whistle:
Si cel ami tare topic era La limita imposibilului atunci .

Si ce eveniment a fost cu posturile? Eu aveam peste 666 posturi , iar acum 180 . :confused:
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt de pe vremea cand DiM , L2 , Avea nivel in jur de 20 si avea pusca de aur (duel , foc , pusca lui granmont fara aura . :up: ) Atunci nici nu exista topicul spam . Dar am doar lvl 82 deoarece m-am lasat foarte mult de joc , si mai mult am invatat dupa propriile reguli . :whistle:
Si cel ami tare topic era La limita imposibilului atunci .

Si ce eveniment a fost cu posturile? Eu aveam peste 666 posturi , iar acum 180 . :confused:

pusca de aur? pusca lu granmont FARA AURA? interesant...
 

DeletedUser3898

Guest
mda ...vremuri... cu fiecare topic se distanteaza si mai mult... unde.i ordinea si respectul? frumusetea si dorinta de a cunoaste cat mai mult din secretele westului? ... s-au dus toate... precum frunzele unui pom cad toamna ... asa e si la west dar cand a venit primavara pomul mai avea doar cateva frunze verzi ..copii vecinului l-au cioplit dupa placul lor de la baza in sus. R.I.P. The-West !
 

DeletedUser

Guest
intradevar parca era mai frumos atunci....nu atata spam...cel putin eu urasc rubrica spam, este o prostie (parerea mea:hmf:)

inainte era mai interesant. insa daca ne gandim bine inainte nu stiam atatea despre the west, iar la fiecare topic eram interesati ca sa invatam ceva nou. va asigur ca, cum ne era noua pe vremuri asa le este si celor noi care au venit acum pe the west.

pe vremuri si noi eram noobi:blink:, pentru ca nu era nimeni mai experimentat care sa ne judece. acuma noi ii judecam pe noobii astia care sunt in prezent, si uitam ca si noi eram noobi odata.

imi amintesc ca si eu am facut odata o propunere pentru a face mai multe clase de caracter (asta acu' aproape 2 ani), dar nimeni nu m-a criticat cat de loser sunt, pentru ca asa eram toti.

ar trebui sa privim pearte frumoasa a lucrurilor de pe the west, si nu ar trebui sa zicem chestii ca: RIP The West, RIP FORUM etc.

asa trece timpul...:tumble:
 

DeletedUser

Guest
intradevar parca era mai frumos atunci....nu atata spam...cel putin eu urasc rubrica spam, este o prostie (parerea mea:hmf:)

inainte era mai interesant. insa daca ne gandim bine inainte nu stiam atatea despre the west, iar la fiecare topic eram interesati ca sa invatam ceva nou. va asigur ca, cum ne era noua pe vremuri asa le este si celor noi care au venit acum pe the west.

pe vremuri si noi eram noobi:blink:, pentru ca nu era nimeni mai experimentat care sa ne judece. acuma noi ii judecam pe noobii astia care sunt in prezent, si uitam ca si noi eram noobi odata.

imi amintesc ca si eu am facut odata o propunere pentru a face mai multe clase de caracter (asta acu' aproape 2 ani), dar nimeni nu m-a criticat cat de loser sunt, pentru ca asa eram toti.

ar trebui sa privim pearte frumoasa a lucrurilor de pe the west, si nu ar trebui sa zicem chestii ca: RIP The West, RIP FORUM etc.

asa trece timpul...:tumble:

+1 Foarte adevarat :up:
 

DeletedUser

Guest
:ras: imi amintesc cand intrau persoane noi si block,kesjha,levi se luau de ei :)))))))))
 

DeletedUser

Guest
Aici in afara de spam,altceva nu prea exista..la rubrica Intrebari....se deschid sute de topicuri pe aceleasi subiecte banale..:huh:
 

DeletedUser19876

Guest
@lovas1 , el e alinTU (cel putin 80% cred asta)
@beethoven , ai sa mori tu , dupa cum te stiu pe tine si acum te iei de ei.
 

DeletedUser6484

Guest
pHa de cand nu am mai intrat s-o schimbat si emoticoanele intre timp :))
 

DeletedUser

Guest
Poate ca ar fi bine sa nu mai traiti in trecut....sunt de acord cu unele aspecte...insa timpul merge mai departe.... Daca as fi pt o zi admin pe forum....as face o curatenie generala prin topicuri ca eu unul m-am saturat sa primesc cand dau search pe forum fel si fel de topicuri inutile ....poate asa nu am mai pierde vremea atunci cand cautam cate ceva...
 

DeletedUser19876

Guest
Poate ca ar fi bine sa nu mai traiti in trecut....sunt de acord cu unele aspecte...insa timpul merge mai departe.... Daca as fi pt o zi admin pe forum....as face o curatenie generala prin topicuri ca eu unul m-am saturat sa primesc cand dau search pe forum fel si fel de topicuri inutile ....poate asa nu am mai pierde vremea atunci cand cautam cate ceva...

S-a facut odata asta :))
 
Sus